Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Prawo i Sprawiedliwość chce rozwodu Marty Kaczyńskiej!

Marta Kaczyńska (33 l.) powinna jak najszybciej rozwieść się z Marcinem Dubienieckim - uważają posłowie Prawa i Sprawiedliwości. Powód? Znany adwokat szkodzi jej wizerunkowi, a tym samym wizerunkowi Jarosława Kaczyńskiego.

Na początku czerwca gdański sąd zawiesił "nie na dłużej niż rok" sprawę rozwodową Marty Kaczyńskiej i Marcin Dubienieckiego.

Reklama

Para postanowiła dać sobie więcej czasu na uzgodnienie osobistych spraw i podział majątku.

Odwlekanie rozwodu jest jednak nie na rękę Prawu i Sprawiedliwości.

Jak mówi tygodnikowi "Polityka" osoba z kierownictwa PiS, Marta mogłaby ocieplić wizerunek partii i stryja. Pod warunkiem, że rozwiedzie się z Marcinem!

"Jesteśmy w klinczu, bo z wielu wewnętrznych badań wynika, że Marta może nam bardzo politycznie pomóc, ale biorąc pod uwagę jej nieuporządkowane życie osobiste, może zaszkodzić" - mówi informator z PiSu, dodając, że "pan Dubieniecki nie wpisuje się dobrze w wizerunek partii i wciąż ma wpływ na Martę, co może oznaczać kłopoty".

Skąd ta niechęć do Dubienieckiego?

Nie jest tajemnicą, iż Jarosław Kaczyński od lat nie toleruje i nie uznaje męża Marty (nie wymienia nawet jego nazwiska), co zaakcentował, nie pojawiając się wraz z matką Jadwigą na ślubie bratanicy.

Jak czytamy w tygodniku, prezesowi nie podoba się, że ojciec Dubienieckiego był funkcjonariuszem SB, należał do PZPR, a potem do SLD.

Poza tym adwokat prowadzi interesy z ludźmi "o marnej reputacji", krytykuje Jolantę Szczypińską za "mącenie w partii" oraz reprezentuje kobietę, której prof. Chazan odmówił aborcji.

Co ciekawe, sam Dubieniecki deklaruje, że chętnie wystartuje w wyborach z list PiS, a w przyszłości zastąpi samego Jarosława Kaczyńskiego w fotelu prezesa.


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marta Kaczyńska | Jarosław Kaczyński | Marcin Dubieniecki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »