Reklama
Reklama

Prawda na temat małżeństwa Golców w końcu wyszła na jaw. Edyta od początku nie miała łatwo

Małżeństwo Edyty i Łukasza Golców wzbudza wiele emocji. W mediach często pojawiają się kolejne plotki na temat rzekomego kryzysu w relacji muzyków. Jakiś czas temu oliwy do ognia dodał komentarz bratanicy słynnych bliźniaków. Czy między wybrankami rzeczywiście dzieje się nie najlepiej?

Golec uOrkiestra świętuje 25-lecie aktywności scenicznej

Golec uOrkiestra należy do najbardziej rozpoznawalnych i lubianych grup muzycznych w Polsce. Bracia Łukasz i Paweł Golec, którzy założyli popularny zespół, w swojej twórczości łączą elementy takich gatunków jak pop, folk, alternatywa, rock i jazz.

Sympatię słuchaczy zyskali dzięki takim niezapomnianym przebojom jak "Ściernisko", "Pędzą konie", "Crazy is my life" czy "Słodycze". Podczas kilkunastoletniej działalności grupa zagrała kilka tysięcy koncertów - zarówno w kraju, jak i za granicą. Artystom udało im się wystąpić już między innymi w Stanach Zjednoczonych, Litwie, Kanadzie, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. Wielokrotnie pojawiali się też na największych polskich festiwalach i zdobyli niezliczoną ilość nagród.

Reklama

Ostatnio - podczas kolejnej edycji Polsat Hit Fesitwal - świętowali 25-lecie działalności scenicznej.

Wciąż nie milkną plotki o małżeństwie Golców

Wiele emocji wzbudza także prywatne życie członków zespołu, a zwłaszcza małżeństwo Łukasza Golca oraz jego żony Edyty. W mediach co chwilę pojawiają się plotki sugerujące, że pomiędzy partnerami nie dzieje się najlepiej.

Jakiś czas temu w programie "Stylowe Taxi Agaty", bratanica muzyków wyznała, że muzycy niechętnie wyrażają zgodę na to, by ich żony podróżowały bez nich. To rozpoczęło domysły na temat tego, jak tak naprawdę wyglądają ich relacje.

Na doniesienia zareagował sam Łukasz Golec.

"No absolutnie. Moja teraz jedzie i do Madrytu i do Aten. Była w Hiszpanii, także wiesz. No ludzie, pierwsze słyszę" - powiedział w programie Agaty Młynarskiej.

Trudne początki słynnego małżeństwa

Okazuje się, że para na początku swojej znajomości mierzyła się z podobnymi problemami. Po tym, jak Edyta Mędrzak umówiła się ze słynnym muzykiem, wiele osób odradzało jej wchodzenie w związek z artystą.

Duży wpływ miał na to imprezowy i rozrywkowy tryb życia, który w tamtym czasie prowadził mężczyzna.

To jednak nie zniechęciło jego przyszłej żony. Z czasem okazało się, że wspólne granie w Golec uOrkiestra bardzo wzmocniło ich relację.

Jak 46-latka dziś ocenia swoje małżeństwo?

"Czy udane? Nie mogę powiedzieć, że nie, ale to jak w większości małżeństw. Jesteśmy ze sobą 24 lata i te wyzwania dalej są i to jest normalna rzecz. Tym bardziej że razem pracujemy i wychowujemy trójkę dzieci" - podsumowała w rozmowie z Jastrząb Post.

Zobacz też:

Polsat Hit Festiwal. Kayah wyskoczyła z tortu na scenie

Golec uOrkiestra: Edyta Golec wyjawia prawdę na temat stanu zdrowia teściowej

Maryla Rodowicz nie zagra na jubileuszu Golców. Wyszło na jaw, dlaczego

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Łukasz Golec | Edyta Golec | Paweł Golec
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy