Reklama
Reklama

Kayah zaskoczyła Golców. Tak wjechała na scenę

Polsat Hit Festiwal jest pełen niespodzianek. W czasie jubileuszu Golec uOrkiestra na scenie pojawiła się Kayah i zaśpiewała wspólnie z jubilatami. Jednak najbardziej zaskakujący był sposób w jaki artystka wjechała na scenę Opery Leśnej.

Polsat Hit Festiwal. jubileusz Golec uOrkiestra

Golec uOrkiestra na Polsat Hit Festiwal obchodzą 25-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji już w piątkowy wieczór Sopot rozbrzmiał muzyką góralską z przytupem. Na scenie pojawili się przyjaciele grupy. Kuba Badach, który studiował razem z braćmi na Akademii Muzycznej w Katowicach. Był też Gromee, Enej, Kamil Bednarek i Piotr Cugowski. Największe wrażenie zrobiła jednak Kayah. Dlaczego?

Reklama

Polsat Hit Festiwal. Kayah wjechała na scenę w... torcie

Golec uOrkiestra zaśpiewali na Polsat Hit Festiwal  swoje największe przeboje. Z sopockiej sceny rozbrzmiały: "Ściernisco", "Crazy is my life" i "Lornetka", do której zaśpiewał... Zbigniew Wodecki. Na specjalnej scenie pokazano archiwalne wykonanie tego utworu. Kiedy gospodarze koncertu zapowiedzieli piosenkę "Słodycze" na scenę wjechał wielki tort, z którego wyskoczyła Kayah i wspólnie z braćmi wykonała piosenkę. 

Na koniec gwiazda podziękowała Golcom:

'Takich słodkich Golców zjem na deser"

Łukasz i Paweł Golec nie szczędzili komplementów artystce. Przypomnieli, że już na początku swojej kariery mieli okazję współpracować z Kayah

"W połowie lat 90. braliśmy udział w dwóch płytach Kayah. Znamy się od lat!"

Zobacz też:

Bracia Golec nie zaprosili Maryli Rodowicz. Oto prawdziwy powód [POMPONIK EXCLUSIVE]

Lanberry krytykuje artystów używających playbacku."To absolutnie odpada w moim przypadku" [POMPONIK EXCLUSIVE] 

Polsat Hit Festiwal 2024. Kto wystąpi w sobotę, 25 maja? Sprawdź program

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Polsat Hit Festiwal | Golec uOrkiestra | Kayah
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy