Farma rusza z kolejnym sezonem
Już niebawem czeka nas premiera kolejnego, trzeciego już sezonu popularnego programu "Farma". Emisję premierowego odcinka nowej serii zaplanowano na poniedziałek, 8 stycznia. Tego dnia od godziny 20:00 w Polsacie będzie można obserwować zmagania uczestników. W roli prowadzących ponownie zobaczymy niezawodna Marcelinę Zawadzką i Ilonę Krawczyńską.
W nowej edycji zobaczymy również opiekuna farmy, czyli rolnika Szymon. Na zwycięzcę reality show czeka wyjątkowa nagroda: tytuł "Super Farmera" oraz czek o wartości 100 000 tysięcy złotych. Można więc być pewnym, że nie zabraknie wyzwań i emocjonującej rywalizacji.
Właśnie poznaliśmy kolejną uczestniczkę nowego sezonu "Farmy"
Daria to kolejna indywidualność, która postanowiła zmierzyć się z trudami życia na "Farmie" i znalazła się w gronie uczestniczek najnowszej edycji programu. 28-latka to pochodząca ze Złotowa studentka pierwszego roku zarządzania i socjologii w biznesie. Choć wychowała się na wsi, nie ma żadnego doświadczenia w gospodarstwie. To z kolei oznacza, że wczesne wstawanie nie jest jej najmocniejszą stroną.
Jej zamysł to sprawdzić się w programie, w którym będzie zmuszona zrezygnować z wygód i będzie musiała podjąć wyzwania, jakie życie na wsi stawia wszystkim śmiałkom, którzy postanowili się tam znaleźć. Filigranowa sylwetka, piękny uśmiech i pozytywne usposobienie, to jej znaki szczególne, ale Daria potrafi też tupnąć nogą, aby postawić na swoim. Nie jest konfliktowa, a swój wolny czas lubi spędzać aktywnie oraz na siłowni.
Od niedawna Daria zgłębia tematykę rozwoju osobistego i duchowego: interesują ją joga, medytacja i numerologia.
Premierowy odcinek "Farmy" obejrzycie już 8 stycznia o godzinie 20:00, oczywiście tylko w Polsacie!
Zobacz też:
"Farma": Poznaliśmy pierwszą uczestniczkę. To Magda Żuchowska, gwiazda sportów walki
3. sezon "Farmy" rusza 8 stycznia. Oto szczegóły
Marcelina Zawadzka i Max Gloeckner zaręczyli się. Płyną gratulacje z całej Polski











