Reklama
Reklama

Powstaje film o Annie Przybylskiej. Jarosław Bieniuk pokazał materiały

Anna Przybylska (✝36l.) zmarła ponad 7 lat temu, ale pamięć po niezwykle utalentowanej aktorce nadal jest żywa. Wiele razy pojawiały się pomysły stworzenia filmu poświęconego życiu gwiazdy. Dopiero teraz zapadła wiążąca decyzja. Film powstanie, a jego premiera odbędzie się w rocznicę śmierci Anny Przybylskiej.

Anna Przybylska: przedwczesna śmierć

Idea stworzenia filmu, opowiadającego historię kariery Anny Przybylskiej już niejednokrotnie przewijała się w mediach. Po raz pierwszy w 2017 roku odkrywca talentu aktorki, Radosław Piwowarski podsunął pomysł realizacji produkcji poświęconej życiu gwiazdy. Reżyser chciał, aby powstał film fabularny, który przedstawi jej biografię.

Rzeczywiście intuicja nie zawiodła reżysera. Aktorka zrobiła zawrotną karierę. Niestety jej młode życie przerwała podstępna choroba. W 2014 roku Anna Przybylska zmarła na raka trzustki. Choć czas mija nieubłaganie, aktorka wciąż funkcjonuje w zbiorowej świadomości.

Powstaje film o Ani Przybylskiej

Reklama

Pomimo tego, że udało się znaleźć pieniądze i warunki do realizacji filmu fabularnego o Ani Przybylskiej, ostatecznie do niczego nie doszło. Być może rodzina aktorki nie była jeszcze gotowa, aby znów zobaczyć ją na wielkim ekranie. Teraz krewni zmarłej wyrazili zgodę, aby Telewizja Polska zrealizowała dokument poświęcony pamięci Anny Przybylskiej. Na początku lutego doszło do podpisania ostatecznej umowy. Film wyreżyserują Krystian Kuczkowski oraz Michał Bandurski, czyli ten sam zespół, który ma na swoim koncie filmy "Krzysztof Krawczyk - całe moje życie" i "Maryla. Tak kochałam".

Na potrzeby realizacji filmu Jarosław Bieniuk zgodził się udostępnić pliki przedstawiające fragmenty z rodzinnego życia. Piłkarz do tej pory rzadko pokazywał materiały komukolwiek, ponieważ pustka po zmarłej żonie wciąż bardzo mu doskwiera. Kilkanaście dni temu Jarosław Bieniuk publicznie zaprezentował fragment amatorskiego filmu, który znajdzie się w dokumencie. Z pewnością produkcja będzie jednym z najgłośniejszych filmów tego roku. Premiera zaplanowana jest na 5 października, czyli rocznicę śmierci Anny Przybylskiej

Zobacz też:

Cała prawda o włosach Anny Lewandowskiej. Czy to doczepy?

Księżna Kate samotnie wyruszy w podróż. Dlaczego nikt z nią nie pojedzie?

Dominika Gwit - Dunaszewska znowu chudnie? Fani widzą efekty!

Koronawirus - Raport Dnia. Najnowsze informacje o COVID-19. Czwartek, 17 lutego

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Przybylska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy