Reklama

Reklama

Reklama

Poukładane życie Lary Gessler legnie w gruzach? Jest poważnie chora!

Lara Gessler (33 l.) informowała parę miesięcy temu, że urodziła drugie dziecko. W sieci dzieliła się obrazkami sielskiego życia ze swoim mężem, córką i synkiem. Teraz celebrytka przekazała, że poważnie choruje i nikt nie jest w stanie postawić jednoznacznej diagnozy...

Lara Gessler przekazała, że jest ciężko chora

Lara Gessler to nie tylko zaradna bizneswoman, ale także szczęśliwa mama i żona. Lara po swojej mamie Magdzie Gessler odziedziczyła smykałkę do biznesu. 33-latka nie tylko prowadzi kilka lokali gastronomicznych, ma na swoim koncie również wiele wydanych książek.

Niestety poukładane życie Lary może niedługo lec w gruzach. Okazuje się, że kobieta jest ciężko chora.

Lara Gessler wciąż niezdiagnozowana! Lekarze nie wiedzą, co jej dolega

Lara Gessler jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. To właśnie tam informowała fanów o najważniejszych momentach ze swojego życia. Niedawno 33-latka opublikowała niepokojące zdjęcie, na którym pozuje w czapce i grubym płaszczu. Z opisu wynika, że jest chora. Na jej nieszczęście lekarze nie potrafią postawić jednoznacznej diagnozy. Do tej pory specjaliści wykluczyli anginę oraz mononukleozę.

Reklama

Lara Gessler pisze, że wciąż jest uwięziona w domu i pierwszy raz od 8 lat przyjmuje antybiotyk. "Myślałam, że w domu sobie chociaż odpocznę, ale w czasach pracy zdalnej nic z tego. Do tego zmęczenie milion, bo teorie co do tego, co to za choróbsko były różne - od anginy po mononukleoze - badania wykluczyły oba. Najważniejsze, że jest już lepiej i może nie wszystkie śledziki mnie ominą" - napisała Gessler w poście.

Fani wspierają Larę Gessler i dzielą się swoimi historiami

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy wiernych fanów gwiazdy. Większość bardzo zmartwiła się, kiedy dowiedziała się o chorobie 33-latki. Internauci postanowili pocieszyć Larę i życzyć jej szybkiego powrotu do zdrowia. Niektórzy postanowili się nieco uzewnętrznić i opisać swoje choroby.

"Nie jesteś sama, mnie też męczy, ale na razie, chodzę do pracy, mam nadzieję, że na same święta mnie nie powali, zdrówka"

"Ja dopiero co wyszłam z podobnego choróbska. Turbo osłabiona, ale może jakoś ogarnę święta. Zdrówka"

"Zdrówka dużo, mnie trzyma od zeszłego piątku, zmęczenie, ból mięśni i potworny ból gardła plus zapalenie spojówek -  jakiś koszmar. Dużo zdrowia dla Ciebie"

***

Zobacz też:

Gessler odpowiada na chamskie komentarze pod zdjęciem Lary. "Zawiść kopie"

Te triki powinien znać każdy. Gessler, Starmach, Lewandowska i Chodakowska się wygadały

Gessler pochwaliła się najnowszym zdjęciem córeczki. Mała Nena to wykapany tata?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lara Gessler

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy