Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Poseł PiS uwodzi na Facebooku

Zbigniew Girzyński na swoim facebookowym koncie zamieścił zdjęcie z wakacji, bez koszulki. "Geje oszaleją" - skomentował internauta Wojtek. Zdenerwowany poseł odpisał natychmiast: "Nawet mi nie pisz takich rzeczy...".

Uroczy tapir na głowie, nagi tors, uwodzicielskie spojrzenie - tak poseł PiS prezentuje się na Facebooku. Zdjęcie zrobiło już furorę w sieci. Internauci nie szczędzą politykowi komplementów:

Reklama

"To jest powalające" - napisała Beata. "To teraz europoseł Olejniczak, aby przebić, musi się rozebrać ;))))" - dodała Monika.

"Brawo panie pośle, bo przecież ten kto ma dystans do siebie jest godzien wielkiego szacunku " - stwierdził Bloger Fiatowiec.

"Każda prowokacja jest dobra by wypromować swoją maciecierzystą partię" - spuentowała Dorota.

Sam poseł nie widzi w zdjęciu nic szczególnego. "Normalne. Tyle że z bliska" - pisze. Jest wdzięczny za radę: "Dzięki za sugestię dotyczącą szkieł, ale zamączyłbym chyba sobie oczy".

Zaskoczony jest natomiast samą reakcją na fotkę: "Co za czasy. Człowiek dwoi się i troi. Wrzuca wywiady, pisze teksty na blogu, biega gdzieś po jakichś programach. Zamiast pogrzebać w starych zdjęciach z wakacji? ;)".

Dowiedz się więcej na temat: polityk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje