Reklama
Reklama

Poruszające serce wieści o spotkaniu Warnke i Stramowskiego na premierze filmu

Katarzyna Warnke (46 l.) i Piotr Stramowski pomimo rozwodu, nadal są ze sobą silnie związani i to nie tylko ze względu na wspólne dziecko. Niedawno byli małżonkowie wystąpili w tym samym filmie, a teraz byli obecni na jego premierze. Aktor pojawił się w towarzystwie nowej partnerki.


Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na premierze filmu

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski od paru tygodni nie są już małżeństwem. 16 października związek aktorów ostatecznie przeszedł do historii. Rozwodowi towarzyszyło dość chłodne pożegnanie, które nie uszło uwadze paparazzi. 

Reklama

Każde z byłych małżonków poszło w swoją stronę, rozpoczynając nowy etap w życiu. Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski wciąż jednak muszą mieć ze sobą kontakt ze względu na zaledwie 4-letnią córkę, Helenkę. Mało tego, aktorzy nadal występują we wspólnych projektach.

Byli małżonkowie podczas premiery filmu szanowali swoją przestrzeń

Środowisko aktorskie nie należy do dużych, nic więc dziwnego, że artyści na kolejnych etapach kariery bardzo często trafiają na znajome twarze. Również Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski pomimo rozstania, nadal mają ze sobą wiele wspólnego, choćby przez wzgląd na nowy film, w którym zagrali parę kochanków. Premiera dzieła miała miejsce w ubiegły wtorek. Na pokazie filmu naturalnie nie mogło zabraknąć aktorów. Piotr Stramowski zjawił się w towarzystwie swojej nowej ukochanej Natalii.

Katarzyna Warnke była blisko byłego męża

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski wielokrotnie zapewniali w wywiadach, że nie żywią do siebie wrogich uczuć. Podczas premiery filmu nie trzymali się zbyt blisko siebie, ale szanowali wspólną przestrzeń. Oboje udzielali wywiadów w odległości zaledwie metra od siebie i prawdopodobnie słyszeli wzajemne wypowiedzi, każde starało się zachować profesjonalizm, pomimo emocjonalnych przeżyć.

Piotr Stramowski na premierę przyszedł w towarzystwie nowej partnerki. Być może aktor nie chciał stworzyć sytuacji, która byłaby niekomfortowa dla jego ukochanej Natalii, ponieważ zarówno zakochana para, jak i Katarzyna Warnke nie wchodzili sobie wzajemnie w drogę. 

Tego samego wieczoru telewizja wyemitowała odcinek programu Kuby Wojewódzkiego z udziałem aktorki. Prezenter naturalnie nie mógł oprzeć się pokusie dyskusji na temat niedawnego rozwodu Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego. Gwiazda była bardzo stanowcza i nie pozwoliła na żartowanie z tego tematu: "Trochę nas to kosztowało" - stwierdziła jednoznacznie, zamykając 

Zobacz też:

Warnke opowiedziała o kosztach rozwodu. Zamknęła usta Wojewódzkiemu

Warnke ujawniła prawdę o rozwodzie. Media twierdziły zupełnie co innego

Katarzyna Warnke przerwała milczenie po rozwodzie. Niebywałe, jak podsumowała 6 lat małżeństwa

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Warnke | Piotr Stramowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy