Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Portman czy Alba? (ZDJĘCIA)

Komentatorzy 67. Festiwalu Filmowego w Wenecji uznali zgodnie, że na czerwonym dywanie podczas uroczystej ceremonii otwarcia królowały dwie 29-letnie aktorki - Natalie Portman i Jessica Alba.

Pierwsza - w długiej sukni z czerwonego szyfonu, druga - w czarnej krótkiej kreacji z trenem. Gwiazdy wzbudziły jednakowy podziw i entuzjazm.

Reklama

Ale po raz kolejny zdumienie wywołały włoskie osobistości, które pojawiły się na gali. Rekord śmieszności pobiła tradycyjnie 68-letnia Marina Ripa do Meana, stylistka, znana bywalczyni imprez i rautów. Na otwarcie festiwalu przyszła w czarnej geometrycznej sukni oraz komicznej, długiej i spiczastej czapce z piórkiem na czubku.

Z czarnym klasycznym smokingiem przewodniczącego jury Quentina Tarantino kontrastowała niemiłosiernie bijąca w oczy różowa marynarka włoskiego reżysera Luki Guadagnino, który też zasiada w tym gremium.

Osobliwą parę tworzyli też na czerwonym dywanie nestorka włoskiego baletu Carla Fracci w białej tunice oraz białym płaszczu i jej mąż Beppe Menegatti w białych spodniach i srebrzysto-szarej kamizelce.

Kreacje na Festiwalu Filmowym w Wenecji (zdjęcia)

Dowiedz się więcej na temat: Natalie Portman | jessica alba

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama