Reklama

Reklama

Reklama

Popularna siatkarka sprzedaje swoje intymne zdjęcia. Zarabia na nich więcej niż na sporcie

Key Alves (22 l.) to jedna z najbardziej znanych siatkarek w Brazylii. Sportsmenka jest zawodniczką Osasco Volleyball Club. Okazuje się, że prócz sportu znalazła również inne źródło dochodów. 22-latka sprzedaje bowiem swoje intymne zdjęcia na jednym z portali dla dorosłych.

Key Alves jest brazylijską siatkarką, która na co dzień występuje w rodzimej lidze. Okazuje się, że zasłynęła nie z tego, że tak doskonale gra w siatkówkę, a z tego, że sprzedaje w sieci swoimi rozbieranymi zdjęciami.

Key prowadzi również konto w serwisie Instagram, gdzie obserwuje ją ponad 2 miliony użytkowników. Tam za darmo chwali się piękną i smukłą sylwetką.

Znana siatkarka sprzedaje swoje rozbierane zdjęcia

Key Alves w rozmowie z portalem "O Globo" postanowiła zdobyć się na szczere wyznanie. Według niej to sport zapewnił jej popularność, a ona wykorzystała to do rozwinięcia swojej kariery na platformach dla dorosłych.

Reklama

Zaradna siatkarka ma konto w serwisie Instagram, gdzie udostępnia zdjęcia w bikini czy bieliźnie, dla tych, którzy są zobaczyć więcej, przygotowała specjalne konto na OnlyFans. To właśnie tam sprzedaje bardziej intymne zdjęcia.

W dalszej części wywiadu przyznała, że na platformach dla dorosłych zarabia pięćdziesiąt razy więcej niż na sporcie, który uprawia.

Zobacz też:

Magda Mołek potwierdza informacje Pomponika. "Cenię sobie prawdę"
Marcin Hakiel odhaczył kolejny sukces. Spływają gratulacje od fanów!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: keyla alves

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy