Reklama
Reklama

Popularna aktorka z serialu "Skazana" w szpitalu. Walczy z zapaleniem opon mózgowych

Monika Dawidziuk znana widzom m.in. z serialu TVN "Skazana" przebywa w gdańskim szpitalu na oddziale neurologicznym. Aktorka zmaga się z zapaleniem opon mózgowych. Siostra artystki zwróciła się z prośbą do internautów o pomoc w zbiórce na pokrycie kosztów leczenia.

Monika Dawidziuk poważnie chora

Monika Dawidziuk zasłynęła rolą w serialu "Skazana", gdzie mogliśmy zobaczyć również Agatę Kuleszę, Aleksandrę Adams, Martę Malikowską, Marię Kanie i Hannę Klepacką. To nie jedyna produkcja, w której wystąpiła. Zagrała również w serialu "Kameleon", "Fala zbrodni", "Pierwsza miłość", czy "Zakochani po uszy". 

Teraz media obiegła informacja, że Monika Dawidziuk przebywa obecnie w szpitalu, gdzie zmaga się z poważną chorobą. 42-latka leczy się na zapalenie opon mózgowych.  

Reklama

"Dotarła do nas smutna informacja o chorobie Moniki Dawidziuk! Aktorka serialu 'Skazana' choruje na zapalenie opon mózgowych. Trzymamy kciuki!" - napisano na Facebooku stacji TVN.

Siostra aktorki założyła zbiórkę

Siostra aktorki założyła zbiórkę na zrzutka.pl, a zebrane pieniądze mają być przekazane na pokrycie kosztów leczenia. Stan Moniki jest bardzo poważny i uniemożliwia jej powrót do pracy. 

"Zdiagnozowane kilka dni temu zapalenie opon mózgowych i jej obecny pobyt na oddziale neurologicznym w gdańskim szpitalu absolutnie uniemożliwia na ten czas kontynuację planów zawodowych, a stabilizacja stanu zdrowia i powrót do rzeczywistości sprzed choroby obarczone będą zabiegami i kosztami" - wyjaśnia Ewa, siostra aktorki.

I zwraca się z prośbą o pomoc finansową oraz wsparcie: "wielka potrzeba dla tej z nas, która tyle daje innym, rzadko prosząc o cokolwiek dla siebie. To ciężki czas i ze wszech miar absolutny". 

Kwota potrzebna na leczenie aktorki to 22 tysiące złotych, a już po jednym dniu udało się zebrać ponad 23 tys. zł! Fani serialu "Skazana" od razu zareagowali na wiadomość o chorobie Moniki Dawidziuk. Życzyli jej powrotu do zdrowia i przekazywali słowa wsparcia.

***

Zobacz także: 

Agata Kulesza z trudem przyjęła decyzję córki. Najpierw głośny rozwód, a teraz...

Do domu polskiej aktorki wpadła policja! "Byłam załamana"

Kulesza przeprowadziła się do Warszawy. Przyjaciółka zdobyła się na niezwykły gest!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: TVN SA | Agata Kulesza
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy