Reklama
Reklama

Do domu polskiej aktorki wpadła policja! "Byłam załamana"

Marta Malikowska (39 l.) szerszej publiczności znana jest z nowego serialu "Skazana", w którym wciela się w więźniarkę Agatę Strzelecką "Kosę". Aktorka tak trafnie odzwierciedla postać kryminalistki, że jej sąsiedzi pomylili fikcję z rzeczywistością i nasłali na nią policję! Marta Malikowska pojawiła się w programie Kuby Wojewódzkiego i opowiedziała historię, jaka jej się przytrafiła!

Marta Malikowska od ponad 17 lat występuje na scenie, ale szersza publiczność poznała ją dopiero niedawno, a to za sprawą serialu "Skazana" emitowanego w TVN-ie. Aktorka w produkcji odgrywa rolę ciężarnej kryminalistki, która ma powiązania z handlem narkotyków. Obok 39-latki występują polskie sławy, takie jak: Agata Kulesza, Aleksandra Adamska, Bartłomiej Topa, czy Tomasz Schuchardt.

Marta Malikowska niedawno zasiadła na kanapie w programie u Kuby Wojewódzkiego i wyznała kilka ciekawych faktów dotyczących twórczości oraz życia prywatnego.

Reklama

Jak się okazało, gra w znanym serialu może przysporzyć niezłe problemy!

Marta Malikowska: do domu gwiazdy "Skazana" weszła policja. Co się stało?

Marta Malikowska dzięki roli w serialu "Skazana" zyskała popularność i rozpoznawalność. W rozmowie z Wojewódzkim 39-latka opowiedziała o swojej pasji, jaką jest wynajdowanie "perełek" w lumpeksach i nadawaniu im nowego życia. Kobieta w show pokazała się w ubraniu z drugiej ręki, a cała stylizacja nawiązywała do modnych niegdyś podomek.

Aktorka z Kubą rozmawiała nie tylko o ubraniach, ale również o sytuacji, która jej się niedawno przytrafiła. Okazało się, że sąsiedzi Malikowskiej zadzwonili po policję, gdyż z jej mieszkania wydobywał się dziwny zapach.

Osoby mieszkające obok myślały, że aktorka naprawdę jest kryminalistką i popala marihuanę!

Jak się okazało, owy zapach nie wydobywał się z palonego skręta, a z kadzideł, które 39-latka zastosowała ze względu na chorobę córki.

Na szczęście cała sytuacja skończyła się pomyślnie. Funkcjonariusze nie sprawiali kłopotów, a aktorka na dodatek zrobiła im wykład o działaniu kadzidła.

Marta Malikowska: wiek, kariera

Marta Malikowska urodziła się 24 października 1982 roku. W 2005 roku ukończyła studia na PWST w Krakowie. W tym samym czasie zadebiutowała na dużym ekranie i pojawiła się w filmie obyczajowym "Przebacz".

Jej pasją jest moda, a także nadawaniu starym ubraniom nowego życia. Aktorka z powadzeniem prowadzi konto w mediach społecznościowych, gdzie opowiada obserwującym o zakupach w lumpeksach.

Przez cztery lata związana była z muzykiem Jackiem Szymkiewiczem, który zmarł w tym roku. Para ma córkę Jagodę.

Zobaczcie również:

Ex Kanye Westa w samym staniku buszuje w sklepie

Ex kochanka Roba Kardashiana i ojca dziecka Kylie przegrywa z Kardashianami w sądzie

Dua Lipa przez nienawistne komentarze i życzenia śmierci była bliska porzucenia muzyki

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama