Reklama
Reklama

Popek i opalony Jakimowicz wywijają na ściance. Filmik hitem Tik Toka

Anna Popek i Jarosław Jakimowicz gościli w swoim programie "W kontrze" młodych działaczy PiS. Za kulisami prowadzący chcieli chyba pokazać nieskrępowanie gości i fakt, jak dobrze wszyscy czują się w swoim towarzystwie. Dlatego zatańczyli razem, a filmik z ich dokonaniami choreograficznymi podbija Tik Tok.

Anna Popek i Jarosław Jakimowicz razem "W kontrze"

Anna Popek (53 l.) od lat związana jest z publiczną telewizją. Prowadziła wiele imprez, konkursów oraz była gospodynią "Pytania na śniadanie". Od pewnego czasu prezentuje serwis "Wstaje dzień" w TVP Info

Jarosław Jakimowicz z kolei jest jednym z gospodarzy popularnego formatu publicystycznego "W kontrze" już od dwóch lat. W międzyczasie z programu zdążyły odejść dwie dziennikarki: Agnieszka Oszczyk i Magdalena Ogórek. W sierpniu ubiegłego roku miejsce na antenie obok Jakimowicza zajęła inna gwiazda TVP Anna Popek. Biorąc pod uwagę, jak złą sławą cieszy się prezenter ostatnimi czasy, prowadząca ma za zadanie łagodzić kontrowersje. Jak na razie dobrze się sprawdza i jest jedną z tych gospodyń, które najdłużej wytrzymały obok byłego aktora.

Reklama

Jakimowicz i Popek tańczą z gośćmi programu

W ubiegłą sobotę gościli młodych polityków PiS Angelikę Żukowską i Karola Jankowskiego.

Żukowska już nie raz gościła w programie "W kontrze" na TVP Info. Dobrze zna się z Jakimowiczem, gdyż po jednym z wystąpień w jego programie byli widziani razem na kawie w warszawskim lokalu. Działaczka nie omieszkała pochwalić się kolejnym wystąpieniem w telewizji na swoim Facebooku oraz Tik Toku. 

Zapewne w kontrze do tematów poruszonych na antenie cała czwórka - prowadzący i goście - postanowiła za kulisami zatańczyć na ściance. Anna Popek, Angelika Żukowska oraz Karol Jankowski i Jarosław Jakimowicz, który wyróżnia się opalenizną, zaprezentowali układ taneczny do muzyki Johna Philipsa. Prym wiodła Anna Popek, pozostali próbowali dotrzymać jej kroku. Najbardziej zagubiony był Jakimowicz, który nie nadążał z układem. Filmik Żukowskiej robi furorę w mediach.

Anna Popek wpadki "W kontrze"

Jarosław Jakimowicz i Anna Popek od sierpnia 2022 razem prowadzą poranny program "W Kontrze" w TVP Info. Prezenterka zaczęła swoją przygodę z tym formatem od spektakularnej wpadki, o której na pewno szybko chciałaby zapomnieć. Co stało się na antenie?

Dwójka prezenterów prowadziła ożywioną rozmowę o byłej kanclerz Niemiec Angeli Merkel. Podając fakty z życia polityczki, dziennikarzy trochę za mocno poniosła fantazja, bowiem stwierdzili, że w 2015 roku była posłanka... została laureatką Pokojowej Nagrodą Nobla! Jedną z najbardziej prestiżowych nagród na świecie miała otrzymać za rozwiązanie kryzysu uchodźczego. Okazało się, że prezenterzy pomylili Komitet Noblowski z organizacją UNESCO, która nagrodziła była kanclerz Niemiec za wysiłki podjęte podczas kryzysu migracyjnego w 2015 roku.

Zobacz też:

Jakimowicz nie zostawił suchej nitki na Kindze Rusin! Brutalny atak na jej ojca. Przekroczył granicę?

Anna Popek zdradziła tajemnicę punktacji na Eurowizji. Co sądzi o zachowaniu Idy Nowakowskiej?

Jarosław Jakimowicz się doigrał. Komisja Etyki TVP orzekła w jego sprawie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jarosław Jakimowicz | Anna Popek
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy