Reklama
Reklama

"Polski hydraulik" zmienił się nie do poznania! Był kiedyś ideałem mężczyzny. Dziś już tak nie wygląda

Piotr Adamski zasłynął w mediach dzięki niezwykłej urodzie i nienagannej, wysportowanej sylwetce. Plakaty z "polskim hydraulikiem" zachęcającym do przyjazdu do naszego kraju, na początku lat dwutysięcznych znał niemal każdy. Dziś model przybrał nieco na wadze i prezentuje się... trochę inaczej niż przed laty. Wciąż jednak znakomicie czuje się we własnym ciele!

Piotr Adamski zrobił zawrotną karierę jako "polski hydraulik"

Piotr Adamski zyskał międzynarodową sławę na początku lat dwutysięcznych, zaraz po tym jak wziął udział w serii spotów reklamujących Polskę w pozostałych krajach Europy. Mężczyzna znany jako "polski hydraulik" miał zachęcić turystów do tego, by na wakacje wybrali się właśnie nad Wisłę. Pomysłodawcą tej niezwykle oryginalnej formy promocji była Polska Organizacja Turystyczna.

"Zostaję w Polsce, przyjeżdżajcie licznie" - głosiło hasło reklamowe.

Reklama

Sama akcja, jak i główny bohater spotów oraz plakatów reklamujących Polskę, spotkała się ze znakomitym przyjęciem. Udział w sesji zdjęciowej stał się dla modela prawdziwą przepustką do sławy. Piotr Adamski wykorzystał swoje pięć minut i zawojował świat rodzimego show-biznesu. W pewnym momencie cieszył się tak dużą popularnością, że udało mu się otrzymać zaproszenie do "Tańca z Gwiazdami". W tanecznym show wystąpił w parze z profesjonalną tancerką Blanką Winiarską.

"Polski hydraulik" jest dziś... modelem "plus size"

Piotr Adamski zyskał wielką sławę głównie dzięki nienagannej urodzie i atletycznej sylwetce. Przystojny i wysportowany długowłosy blondyn był przez wiele lat obiektem westchnień tysięcy kobiet w całym kraju. Jego fotografie zdobiły okładki zarówno polskich, jak i zagranicznych magazynów. Model sam przyznaje, że nie spodziewał się tego, że jego kariera w branży rozrywkowej potrwa długo. Traktował to raczej jako zajęcie tymczasowe.

"Modeling jest fajny, ale jest też mocno ryzykowny. Cokolwiek się stanie, wypadek, złamana ręka, przewrócę się, rozetnę twarz, to w tym momencie nie mam nic. A jeśli nie mam doświadczenia w innej pracy i co? Zaczynam od zera? Bardzo lubię modeling, ale to miał być etap przejściowy. Taki był plan" - tłumaczył w rozmowie z portalem natemat.pl w 2019 roku.

Od czasu występu w promocyjnej akcji Polskiej Organizacji Turystycznej wiele się zmieniło. Piotr Adamski podjął pracę w sektorze finansowym i jak przyznał, wcale nie zależy mu na popularności.

"Zajmuję się finansami. Wcześniej było to pośrednictwo kredytowe przy kredytach hipotecznych, teraz wszelkie kredyty - gotówkowe, leasingi, firmowe, hipoteczne. Zaczynałem od doradcy, który dopiero się uczy. W 2006 roku założyłem swoją działalność. Szybko zobaczyłem, że to mi się podoba. Ja to naprawdę lubię (...) Nie jestem osobą nastawioną na tzw. fame" - zdradzał w wywiadzie.

Po pewnym czasie celebryta wrócił jednak do modellingu. Choć dziś nie wygląda już tak jak kiedyś, znakomicie sprawdza się w roli modela... plus size. Na swoim instagramowym profilu bez żadnych kompleksów publikuje zarówno aktualne zdjęcia, jak i te pochodzące sprzed lat. Pomimo tego, że waży dziś więcej kilogramów, wciąż czuje się i wygląda znakomicie!

Zobacz też:

Jaki książę William jest prywatnie? Działacze organizacji opowiadają, jak zachowuje się na co dzień

Zrobili to dla Marty Kubackiej. Wzruszająca akcja fanów Dawida Kubackiego 

Książę William naprawdę powiedział to o Andrzeju Dudzie. Chodzi o koronację Karola III

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Adamski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy