Reklama
Reklama

Polscy siatkarze naprawdę to zrobili. Harry czegoś takiego się nie spodziewał

Dla księcia Harry’ego 39. urodziny to dzień, który zapamięta na zawsze. Po pierwsze z powodu rodzinnych niesnasek. W pałacowych kuluarach mówiło się nawet, że "ten drugi" został w tym wyjątkowym dniu zignorowany przez swoich najbliższych. Nie ma jednak tego złego... Bowiem - i to po drugie - Harry’emu tradycyjne polskie "Sto lat" wyśpiewali polscy siatkarze. Aż trudno się nie wzruszyć...

Smutne urodziny Harry’ego. Nigdy tego nie zapomni rodzinie

Książę Harry 15 września obchodził swoje 39. urodziny. Tak się złożyło, że w tym czasie przebywał w Niemczach. Media donosiły o tym, jak dziedzic celebrował ten wyjątkowy dzień. Nawet miał się oddać bez pamięci zajadaniu rozkosznej golonki...

To z pewnością osłodziło gorzkie rozczarowanie z powodu rodziny królewskiej, która - delikatnie rzecz ujmując - pozwoliła sobie na zignorowanie urodzin Harry’ego. Nawet w mediach społecznościowych rodziny królewskiej nie pojawiły się życzenia. Zamiast tego publikowano posty o królu Karolu III, księciu Williamie, księżnej Kate i Sophie, księżnej Edynburga - nie wspominając ani razu o księciu Harrym. 

Reklama

Fanów Harry’ego zaniepokoiło tak lekceważące zachowanie. Zapytali więc o to - gdy tylko nadarzyła się ku temu okazja - księcia Williama. Nieco zmieszany 41-latek wypalił, że nic takiego nie miało miejsca. "Dziś są jego urodziny, masz całkowitą rację, ale ja nie zapomniałem o tym" - cytował słowa księcia portal "Mirror"

Rodzina go olała, polscy siatkarze zaśpiewali mu "Sto lat"

Harry i Meghan pojawili się w Düsseldorfie i czuli się tam jak ryby w wodzie. Międzynarodowa prasa rozpisywała się de facto o każdym możliwym szczególe pobytu książęcej pary w Niemczech. Eksperci królewscy analizowali każdy gest, dopatrując się w nich kryzysu w związku czy też jakichkolwiek szczegółów dotyczących przyszłości exroyalasów.  

Kiedy parę dni temu polscy siatkarze na wózkach inwalidzkich zdobyli mistrzostwo świata, Harry z pewnością nie spodziewał się, że nasi rodacy odstawią swój wielki sukces na bok i na piedestał postawią właśnie jego.  

Otóż tego dnia Harry’emu wyśpiewano piosenki urodzinowe w wielu językach, a w tym także po polsku. Książę nie ukrywał wzruszenia.  

Harry w dzień swoich urodzin zasiadł z żoną na trybunie Centre Court i obejrzał finał siatkówki na siedząco pomiędzy Polską a Kolumbią. Polacy tryumfowali, a książę z radości nawet podskoczył. Podczas wręczania medali Meghan nie mogła powstrzymać łez wzruszenia. Książę zaś dostał od polskiej drużyny miły prezent - zaśpiewano mu właśnie tradycyjne polskie "Sto lat".  

Sami zobaczcie tę poruszającą scenę!  

Zobacz także:  

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę Harry
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy