Reklama
Reklama

Polsat SuperHit Festiwal 2021: Dowbor i Gilon razem na scenie! Co ich łączy?

W Sopocie podczas Polsat SuperHit Festiwalu zobaczymy nie tylko tłum gwiazd - wśród nich między innymi Beatę Kozidrak i Bajm, Dodę, Justynę Steczkowską, Michała Szpaka czy Andrzeja "Piaska" Piasecznego, ale też ciekawe duety prowadzących. Takich zestawów się nie spodziewaliśmy!

Prowadzący Polsat SuperHit Festiwal 2021

Wśród prowadzących zobaczymy nie tylko sprawdzonych konferansjerów - jak duet Krzysztofa Ibisza i Pauliny Sykut, ale też zupełnie nową energię w postaci Wiktorii Gąsiewskiej i Patryka Cebulskiego (gwiazdy "Kowalscy kontra Kowalscy"), czyli najmłodszych gwiazd Polsatu.

Na scenie w Operze Leśnej w Sopocie pojawi się jeszcze jedna para, której na pierwszy rzut oka chyba nikt się nie spodziewał - duet stworzą Karolina Gilon, znana widzom Polsatu między innymi z "Love Island. Wyspa miłości" czy "Ninja Warrior", oraz Maciej Dowbor - prowadzący "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Maciej Dowbor i Karolina Gilon już zdążyli się zaprzyjaźnić - poza wspólną pracą znaleźli nawet czas na wspólną wizytę... u fryzjera, gdzie modelka doradzała Dowborowi przy metamorfozie.

Karolina Gilon i Maciej Dowbor przyłapani! I to gdzie...

Reklama

Polsat SuperHit Festiwal 2021 w Sopocie - kto wystąpi?

Pierwszego dnia festiwalu w Sopocie wspaniały koncert "Płynie w nas gorąca krew" Beaty Kozidrak i zespołu Bajm. Po tych artystach bez wątpienia można się spodziewać wielkiego show na scenie i podróży przez największe "hiciory" z ich bogatego repertuaru.

Sceniczne metamorfozy Beaty Kozidrak. Zawsze lubiła przykuwać uwagę!

W piątek, 25.06 również występ Cleo oraz Sopocki Hit Kabaretowy pod hasłem "Śmiech to zdrowie!" - a w nim między innymi: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Smile, Piotr Bałtroczyk i Jerzy Kryszak.

Robert Górski wraca: Teraz chętnie pozarabiam!

Drugiego dnia Festiwalu na scenie zobaczymy gwiazdy muzyczne: objawienie młodego pokolenia - Sanah, Kayah, uwielbiana przed młodzież Viki Gabor, Doda, Paweł Domagała, Andrzej Piaseczny, Sławomir, Justyna Steczkowska, Michał Szpak, IRA, Enej, Kortez, Pectus, Golec uOrkiestra i Gromee to tylko niektóre z gwiazd polskiej muzyki, które zobaczymy w sobotę na sopockiej scenie.

Prawdziwa petarda to również sobotni gość specjalny - dla polskiej publiczności zagra zwycięzca Eurowizji 2021, włoski zespół Maneskin.

Będzie się działo!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Dowbor | Karolina Gilon | Polsat SuperHit Festiwal
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy