Reklama
Reklama

Polka pracowała w posiadłości Karola III. Wyjawiła, co tam się działo

Katarzyna Bellingham, Polka pasjonująca się ogrodnictwem, swego czasu złapała niezłą fuchę. Kobieta miała okazję pracować w posiadłości Karola III, gdzie przybywał nie tylko on sam, ale również obydwaj jego synowie – książę Harry i książę William. Po latach wyznała, jaki miała do nich stosunek. Okazuje się, że ze strachu uciekała w krzaki.

Polka pracowała w pobliżu Karola III. Po latach wspomina króla i jego synów

Brytyjska rodzina królewska może się poszczycić sowitym majątkiem. Royalsi posiadają bowiem aż 20 różnych nieruchomości, a każda z nich ma starannie wypielęgnowane obejście i ogród. Znani z życia w zgodzie z naturą, uwielbiają podziwiać piękno przyrody, dlatego nie szczędzą grosza na sztab ludzi, którzy każdego dnia pielęgnują rośliny i grządki na ich posesjach.

Swego czasu jedną z pracownic royalsów była Katarzyna Bellingham, o czym opowiedziała w sobotnim wydaniu "Dzień dobry TVN".

Reklama

"Miałam praktyki u samego króla Karola, wtedy jeszcze księcia. W tych czasach, kiedy byłam studentką, to był ich dom rodzinny, gdzie mieszkali chłopcy, czyli William i Harry. Harry robił z nami dużo rzeczy w ogrodzie, które nie potrzebowały żadnych kwalifikacji ogrodniczych. Po prostu grabił, czyli ma doktorat z grabienia" - mówiła w rozmowie z reporterem śniadaniówki.

Polka obawiała się Karola. Miała ku temu ważny powód

Okazuje się, że obcowanie z księciem nie było łatwe dla ogrodniczki. Krępowało ją bowiem, że miałaby pokazać się arystokracie, kłaniając się w roboczym stroju.

"Powiem szczerze, że za każdym razem, jak widziałam Karola, to uciekałam w krzaki, ponieważ nie chciałam się kłaniać z taczką. To tak głupio wygląda" - wspominała.

Katarzyna Bellingham dokładała wszelkich starań, by przypadkiem nie wpaść na Karola III, ale los w końcu i tak postawił sobie ich na drodze. "Pamiętam, że któregoś razu przycinałam różyczki dookoła basenu, który był zaraz przed domem. Wtedy faktycznie rozmawiałam z Karolem. Był bardzo zaciekawiony Polską. Jest inny niż pozostała arystokracja, która najczęściej mówi o koniach i nieruchomościach. On pytał się o Polskę" - podsumowała.

Zobacz też:

Tabloid nie owija w bawełnę. Książę Harry nie jest biologicznym synem króla Karola III

Bolesna strata Meghan Markle. Cios nadszedł z najmniej spodziewanej strony

Meghan Markle to oszustka? Nowe wieści mogą pogrzebać jej karierę na zawsze


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Król Karol III | brytyjska rodzina królewska
Reklama
Reklama
Reklama