Reklama
Reklama

Podejrzewano ich o romans. Cielecka nie była zainteresowana Adamczykiem

Zanim w 2019 roku Piotr Adamczyk poślubił Karolinę Szymczak, znany był ze swej słabości do urodziwych pań. Nie jest tajemnicą, że przez pewien czas próbował ułożyć sobie życie u boku Magdy Gessler, był do szaleństwa zakochany w pięknych aktorkach: Agnieszce Wagner i Annie Czartoryskiej, planował ożenek z Weroniką Rosati i "zaliczył" króciutkie małżeństwo z podającą się za modelkę Kate Rozz. Kilkanaście lat temu wziął też ponoć na celownik Magdalenę Cielecką, ale spotkał go srogi zawód, bo nie chciała zostać kolejną "zdobyczą" kolegi po fachu.

Magdalena Cielecka i Piotr Adamczyk

Magdalena Cielecka i Piotr Adamczyk nigdy nie kryli, że łączy ich wielka sympatia i że uwielbiają ze sobą pracować. Był moment, kiedy określali swoją relację mianem przyjaźni, a plotkarskie media sugerowały nawet, że... mają się ku sobie.

Magdalena Cielecka i Piotr Adamczyk: Dali się przyłapać na "randce"

Zawodowe drogi Magdy i Piotra wielokrotnie się krzyżowały, ale nic nie wskazywało na to, że los połączy ich nie tylko jako aktorkę i aktora, ale też jako kobietę i mężczyznę.

Reklama

Tymczasem pod koniec 2006 roku - kiedy oboje mieli po 34 lata i byli u szczytu karier - tabloidy zaczęły sugerować, że są parą, wróżąc im przy okazji cudowną wspólną przyszłość. Wszystko z powodu zdjęć, jakie paparazzi zrobili im w jednym z modnych warszawskich lokali.

Magdalena Cielecka rozstała się właśnie z Andrzejem Chyrą, a Piotr Adamczyk zakończył związek z piękną modelką, gdy paparazzo współpracujący z poczytnym brukowcem przyłapał ich na "randce". 

"Oni są parą! Znają się od lat, ale widać, że dopiero teraz coś między nimi zaiskrzyło" - obwieścił "Fakt".

Plotkarskie media odkryły, że Magda i Piotr zbliżyli się do siebie dzięki akcji charytatywnej, w którą na przełomie 2006 i 2007 roku oboje dość aktywnie się zaangażowali.

Aktorka i aktor razem wspierali działalność rodzinnych domów dziecka należących do grupy "Dziecięcych wiosek SOS", poprowadzili nawet uroczystą galę, z której dochód został przeznaczony na pomoc dzieciom z rodzin zastępczych.

Magdalena Cielecka i Piotr Adamczyk: On chciał, ona niekoniecznie

Gdy "bomba" wybuchła i cała Polska zobaczyła w "Fakcie" zdjęcia "wpatrzonych w siebie" Cieleckiej i Adamczyka, w tzw. przestrzeni publicznej od razu zaczęły funkcjonować opinie "bliskich znajomych aktorskiej pary", z których wynikało, że Magda i Piotr w ogóle do siebie nie pasują.

"Ona lubi twardzieli, a on sprawia wrażenie wiecznie zagubionego chłopca. Nic z tego nie będzie" - przepowiadała na łamach "Życia na gorąco" osoba "z otoczenia" Adamczyka.

Byli jednak i tacy, którzy uważali, iż aktorka i aktor - oboje bardzo wtedy potrzebujący stabilizacji i miłość - mają szansę stworzyć szczęśliwy związek. Być może udałoby się im to, gdyby tak samo mocno tego chcieli.

Okazało się, że chciał tylko Piotr Adamczyk. Magdalena Cielecka nie była zainteresowana układaniem sobie życia u jego boku, o czym poinformowała tabloidy jej anonimowa "znajoma".

Zobacz też:

Piotr Adamczyk i Magda Gessler mieli gorący romans? Zakończyła go... walka na pięści

Piotr Adamczyk, Joanna Kulig i Iza Miko mogą przebierać w rolach. Za oceanem zarabiają fortunę

Magdalena Cielecka przez długi czas nie mogła wybaczyć ojcu. Kiedy to zrobiła, było już za późno


 

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Cielecka | Piotr Adamczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy