Reklama
Reklama

Po tych słowach Ibisza... trudno było pozostać obojętnym. Poruszające sceny na 30-leciu Polsatu

6 grudnia we wtorkowy wieczór, widzowie mogli oglądać Wielką Galę Jubileuszową z okazji 30-lecia Polsatu. Prezes stacji, Zygmunt Solorz-Żak (66 l.), nie ukrywał wzruszenia, kiedy Krzysztof Ibisz zwrócił się do niego ze sceny.

W tym roku mija już 30 lat, odkąd Telewizja Polsat zaczęła nadawanie. Stacja może być dumna z tego, ile przez te trzy dekady osiągnęła. W domach Polaków na stałe zagościły programy, których wcześniej nie pokazywała żadna stacja. Dzisiaj Polsat to aż 40 kanałów telewizyjnych, które dostępne są 24 godziny na dobę. 

Widzowie szybko pokochali kultowe programy rozrywkowe Polsatu takie jak: "Idź na całość", "Bar", "Awantura o kasę", czy "Moment prawdy". Nie zapominajmy o uwielbianym "Nasz nowy dom", w którym Katarzyna Dowbor pomaga rodzinom odbudować ich domy i zacząć nowe lepsze życie. 

Reklama

30-lecie Polsatu. Prezes Zygmunt Solorz-Żak nie ukrywał wzruszenia

Z okazji swojego 30-lecia Telewizja Polsat zorganizowała uroczystą jubileuszową galę w Teatrze Narodowym. Wydarzenie rozpoczął występ Andrzeja Piasecznego, który zaśpiewał przeróbkę hitu z filmu "Czterdziestolatek". W wykonaniu artysty było to "30 lat minęło". 

Na Wielką Galę Polsatu zaproszono znamienitych gości. Powitali ich prowadzący - Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna. Wśród zaproszonych znaleźli się minister aktywów państwowych Jacek Sasin, minister kultury i dziedzictwa narodowego, Jacek Gliński. 

Następnie Krzysztof Ibisz zwrócił się do Gospodarza Wielkiej Gali Polsatu prezesa stacji i założyciel Grupy Polsat Plus, Zygmunta Solorza-Żaka. Prowadzący podkreślił, że to największy marzyciel i bez jego pomysłu oraz uporu w dążeniu do realizacji planów, nie byłoby tego wielkiego święta i tylu ludzi na sali. Słowa Ibisza ogromnie wzruszyły Zygmunta Solorza. Prezes Polsatu nie ukrywał wzruszenia.  

Gwiazdy na gali z okazji 30-lecia Telewizji Polsat

Trudno wymienić wszystkie gwiazdy, które tworzą Telewizję Polsat. Wiele z nich pojawiło się 6 grudnia w Warszawie na Gali Jubileuszowej organizowanej w Teatrze Wielkim Opery Narodowej.

Maryla Rodowicz, Doda czy Ralph Kamiński, to głosy różnych pokoleń, które tego dnia połączyły wszystkich bez względu na wiek. Igor Herbut i Piotr Rubik razem z chórem zaśpiewali w hołdzie Korze! Na scenie pojawili się także: Muniek Staszczyk, Lady Pank, Kortez, Maciej Maleńczuk, Organek, Dawid Kwiatkowski, Golec uOrkiestra, Enej, Grzegorz Hyży. Mogliśmy również posłuchać finalistów "Idola", których dzisiaj nie trzeba przedstawiać, bo odnieśli wielki sukces: Krzysztof Zalewski, Natalia Szroeder, Natalia Przybysz i Monika Brodka!

Galę poprowadzili dobrze znani widzom prezenterzy Telewizji Polsat: Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna, Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski, Maciej Rock, Zygmunt Chajzer, Karolina Gilon, Marcelina Zawadzka, Izabela Janachowska i wielu innych!

Zobacz także:

Zachwycające stylizacje gwiazd! Tak prezentują się na Wielkiej Gali Jubileuszowej Telewizji Polsat

Maja Sablewska o krytyce jej programu w Polsacie: "To miało prawo się nie udać"

Barbara Mularczyk była gwiazdą "Kiepskich". Dlaczego nie zagrała w innych serialach?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zygmunt Solorz-Żak | Telewizja Polsat
Reklama
Reklama
Reklama