Reklama
Reklama

Po latach wyszła na jaw prawda o romansie Anny Jantar. Muzyk się przyznał

Anna Jantar miała wspaniałą rodzinę, męża i córkę. Jednak artystka była nieszczęśliwa w związku i chciała odejść od męża, by zbudować nowy związek. Wiele lat po jej śmierci na jaw wyszła prawda o romansie wokalistki.

Anna Jantar była jedną z popularniejszych polskich wokalistek, Jej życie nagle przerwał okrutny wypadek. Gwiazda estrady pozostawiła po sobie pogrążonego w żalu męża Jarosława Kukulskiego oraz kilkuletnią córkę, Natalię. Dziewczynka po kilku latach poszła w ślady sławnej mamy, a dzisiaj jest jedną z czołowych artystek w naszym kraju. 

Anna Jantar chciała rozwodu

Natalia Kukulska jakiś czas temu ujawniła część pamiętników swojej mamy. Wynika z nich, że Anna Jantar planowała rozwieść się z mężem. 27 grudnia 1979 roku wyjechała na trasę koncertową do Stanów Zjednoczonych. Po powrocie planowała rozmówić się z mężem Jarosławem Kukulskim i powiedzieć mu o rozstaniu. Niestety nie zdążyła. 

Reklama

"Natalia powiedziała, że jej matka była nieszczęśliwa i bardzo zagubiona. Oddaliła się od męża i nie wyobrażała już sobie dalszego wspólnego życia. Jednak zawsze najważniejsza była dla niej córka. Dlatego decyzja o rozwodzie była dla niej taka trudna. Przyznała także, że i ona nie była święta. W jej życiu pojawił się mężczyzna, który stał się dla niej bardzo ważny - ujawnił w przeszłości znajomy Natalii w rozmowie z "Faktem".

Kto był wybrankiem Anny Jantar?

Przez lata plotkowano o romansie Jantar. Wiadomo było, że gwiazda była zakochana w jakimś muzyku i to ze wzajemnością. Dopiero po latach były perkusista grupy Perfect Wojciech Morawski przyznał, że był zakochany w Jantar.

"Tak" - przyznał Wojciech Morawski w rozmowie z dziennikarzami Świata Gwiazd, spytany o to, czy kochał piosenkarkę. - "Jak każdy. Miłość jest względna. Nie wiadomo, co znaczy" - podsumował muzyk.

Zobacz też: 

Hity lat 70. Pamiętasz, kto je wykonywał? [OUIZ] cz. I

Anna Jantar kochała się w znanym aktorze. Prawda o ich relacji wyszła na jaw po latach

Kukulska w nocy przekazała wieści z domu. Prosi, by uszanować jej decyzję. "Musiałam"

Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej. Jej grób do dzisiaj odwiedzają rzesze fanów [POMPONIK EXCLUSIVE]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Jantar
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy