Reklama
Reklama

Kukulska w nocy przekazała wieści z domu. Prosi, by uszanować jej decyzję. "Musiałam"

Natalia Kukulska zaskoczyła nagłymi wieściami ze swojego domu. W nocy nadała komunikat do swoich fanów, prosząc jednocześnie, by uszanować jej decyzję. Jednocześnie niespodziewanie jej słowa wzbudziły pewien niepokój. Gwiazda wyjawiła bowiem, że musiała dokonać radykalnej zmiany. Nie zdradziła jednak, co było tego powodem. Oto kulisy...

Natalia Kukulska to jedna z najpopularniejszych piosenkarek w kraju. Pierwsze sukcesy na rynku muzycznym odniosła już jako mała dziewczynka, gdy wydała hity pokroju "Puszka okruszka". Jej płyty sprzedały się wówczas w ponad dwumilionowym nakładzie, co stanowiło rekord fonograficzny. 

W latach 90. powróciła z dorosłą już twórczością, odnosząc równie spektakularne sukcesy. Od kilku lat Kukulska stawia na mniej komercyjną muzykę, a dzięki wcześniejszym dokonaniom może sobie na to pozwolić, bo dziś nie musi już nikomu nic udowadniać.

Reklama

W domu Kukulskiej było nerwowo. Wszystko przez jedną decyzję

W ostatnim czasie Natalia skupiała się głównie na budowie nowego domu. Jak przyznała w wywiadzie, decyzja ta kosztowała ją sporo nerwów. Wyjawiła, że drugi raz nie podjęłaby się tego, bo wiele rzeczy ją przerosło. 

"Nie chcę narzekać, bo wiem, że to przywilej móc mieć taką inwestycję. Jednak cały ten proces zmienił mój stosunek do pieniędzy, co uważam za objaw dojrzałości. Kiedyś nawet nie pytałam, za ile gram. Wszystko się jakoś kręciło. Dziś przeliczam honorarium na etapy mojej budowy" - mówiła w "Pani". 

Zobacz też: Doniesienia z domu Urbańskiej nadeszły znienacka. 16 lat starań i NAGLE TO OGŁOSIŁA!

W małżeństwie wokalistki zrobiło się więc nerwowo. Na szczęście ostatecznie wszystko jakoś się ułożyło, a małżonkowie wprowadzili się już do nowej rezydencji. 

Kukulska nadała nocą komunikat do fanów. "Miejmy to za sobą"

To jednak nie koniec zmian u gwiazdy. Córka Anny Jantar zaskoczyła właśnie kolejną nowiną. W nocy zamieściła post, w którym zaskoczyła fanów. 

Kukulska zdecydowała się  bowiem na odważną zmianę fryzury. Choć sprawa wygląda dość błaho, opis pod zdjęciem jednak nieco niepokoi. Wokalistka wyjawiła bowiem, że "musiała" te włosy ściąć. Tajemniczo dodała, prosząc przy okazji, by nie roztrząsać tego publicznie.  

"Miejmy to za sobą. Tak ścięłam je… tylko proszę bez ogólnopolskich dyskusji to tylko włosy. Tym razem nie tylko chciałam, ale i musiałam. Lekko mi i już wiosennie…" - wyjawiła zaskakująco Natalia. 

Czytaj też:

Natalia Kukulska rozwiała plotki o kryzysie w małżeństwie. Wraz z mężem wywołali poruszenie na imprezie

Natalia Kukulska po latach od ślubu wyznała prawdę o małżeństwie

Natalia Kukulska chyłkiem opuściła Polskę. W jej życiu nastał czas pożegnań

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Kukulska | Michał Dąbrówka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy