Reklama
Reklama
Tylko u nas

Po finale "The Voice Senior" padła z jej ust ostateczna deklaracja. To pewne [POMPONIK EXCLUSIVE]

Halina Frąckowiak po raz pierwszy zasiadała w fotelu jurora w tej odsłonie "The Voice Senior". Od razu z wielkim sukcesem, bo to właśnie jej podopieczna, Regina Rosłaniec-Bavcevic, wygrała piątą edycję muzycznego konkursu. Dla Frąckowiak sędziowanie nie było proste. Oto co powiedziała reporterowi Pomponika o swojej pracy i całym show.

Halina Frąckowiak jest obecna na polskiej scenie muzycznej już od kilkudziesięciu lat. Na dobre zapisała się w historii rodzimej estrady takimi szlagierami, jak "Bądź gotowy dziś do drogi""Papierowy księżyc" czy "Do końca świata". W tym roku o artystce zrobiło się głośno za sprawą jej udziału w roli jurora w "The Voice Senior".

Reklama

Halina Frąckowiak pierwszy raz w "The Voice Senior"

Halina Frąckowiak została jurorką i trenerką w piątej edycji "The Voice Senior". Wokalistka zastąpiła Piotra Cugowskiego. Pozostali sędziowie: Maryla Rodowicz, Alicja Węgorzewska i Tomasz Szczepanik mieli już w tej kwestii doświadczenie. Dla Frąckowiak debiut w roli trenerki był bardzo udany, bo właśnie jej podopieczna odniosła zwycięstwo. 

Halina Frąckowiak jest ogromnie dumna ze zwycięstwa Regina Rosłaniec-Bavcevic. Uważa, że "The Voice Senior" to wspaniały program, bo otwiera możliwości ludziom, którzy już nie widzieli dla siebie miejsca. W rozmowie z Pomponikiem tak go oceniła.

"Świetny  program, dlatego, że biorą w nim udział ludzie, którzy są dojrzalsi. Którzy dotknęli sceny, nie są amatorami. Oni dużo umieją, ale są bardzo wrażliwi, pokorni i bardzo świadomi tego, co robią" - mówi o show Frąckowiak.

Frąckowiak nieraz nie mogła powstrzymać łez

Wokalistka twierdzi przy tym, że rola jurora nie jest łatwa. Pamiętamy, jak w jednym z odcinków zupełnie się rozkleiła. Jedna z uczestniczek swoją wersją przeboju Sarah Connor "From Sarah With Love", wzruszyła Halinę Frąckowiak. Podczas jej występu, trenerka nie była w stanie zapanować nad potokiem łez. Dla Frąckowiak niezwykle trudne było też podejmowanie rozstrzygnięć. Kiedy musiała zdecydować, którego ze swoich podopiecznych musi wyeliminować z dalszej rywalizacji, bardzo to przeżywała.

"Ostatnie eliminacje były dla mnie trudne. Im dalej, grupa się zawęża. Doszłam do momentu, w którym uważam, że wszyscy mogą być pierwszymi. I teraz musiałam powiedzieć: Wybacz, ale muszę wybrać jednego lub dwóch. I to był dla mnie bardzo trudny moment. Jak już musiałam ostatecznie wybierać, to serce mi pękało" - mówi dla Pomponika o swoich rozterkach.

Czy Halina Frąckowiak weźmie udział w kolejnej edycji "The Voice Senior"?

Halina Frąckowiak mimo tych niedogodności związanych z podejmowaniem trudnych decyzji, chętnie weźmie udział w kolejnej edycji "The Voice Senior". Kontakt z seniorami, którzy zgłaszają się do programu, okazał się dla niej bardzo cenny.

"Jeśli zostanę zaproszona, to przyjmę to z przyjemnością, bo kontakt z uczestnikami przyniósł mi bardzo dużo dodatkowych wzruszeń i radości życia" - podsumowuje Frąckowiak.

Zobacz też:

Halina Frąckowiak: Przyjaciółka ukradła jej ukochanego. Nie przestały się przyjaźnić 

Halina Frąckowiak wstrząśnięta śmiercią Tekieli. Wspomina dawną tragedię

Halina Frąckowiak i Jerzy Zelnik. Czy piosenkarka i aktor zostaną parą? Wiele ich łączy

Voice Senior. Wszystko, co chcesz wiedzieć o programie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Halina Frąckowiak | "The Voice Senior"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy