Reklama
Reklama

Halina Frąckowiak nie wytrzymała. Nagle rozpłakała się na wizji

Do niesamowitych scen doszło w jednym z ostatnich odcinków show The Voice Senior na antenie TVP. Trenerka piątej edycji Halina Frąckowiak nagle całkowicie rozkleiła się podczas jednego z występów.

W najbliższą sobotę widzowie talent show z udziałem muzykalnych seniorów zobaczą ostatnie w tym sezonie Przesłuchania w Ciemno. Na scenie zaprezentuje się dziesięcioro śmiałków, którzy mimo dojrzałego wieku, postanowili zawalczyć o spełnienie muzycznych marzeń. 

Jedną z wokalistek będzie Bożena Mazowiecka, która swoją wersją przeboju Sarah Connor „From Sarah With Love”, wzruszyła Halinę Frąckowiak. Podczas występu uczestniczki, trenerka nie była w stanie zapanować nad potokiem łez… 

Reklama

Halina Frąckowiak nagle rozkleiła się na wizji

"Śpiewasz tak pięknie, masz taki piękny głos… Taki ciepły, że wlał się całą tobą w moje serce "- mówiła ogromnie poruszona Halina Frąckowiak po występie Bożeny Mazowieckiej. 

Warto dodać, że sobotni odcinek będzie tym, w którym poznamy ostateczny skład 6-osobowych drużyn Maryli Rodowicz, Alicji Węgorzewskiej, Haliny Frąckowiak i Tomasza Szczepanika. O tym, kto przejdzie do kolejnego etapu „The Voice Senior” widzowie dowiedzą się w najbliższą sobotę o godzinie 20:00.

Zobacz też:

Dołożyła do pieca ws, Rodowicz. Uznała, że widzowie muszą się o tym dowiedzieć

Joanna Opozda nagle przerywa milczenie. Strapiona wydała pilne oświadczenie

Wellman nad ranem nadała niecodzienny komunikat do widzów TVN. Oficjalnie potwierdziła wieści o Prokopie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Halina Frąckowiak | "The Voice Senior"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy