Reklama
Reklama

Plotkowano o żonie Małysza, aż w końcu mąż musiał podjąć decyzję

Iza Małysz od lat musi mierzyć się z licznymi plotkami na swój temat. W wywiadzie dla jednej z gazet żona Adama Małysza opowiedziała ze szczegółami, co o niej wygadywano i jak strasznych rzeczy dowiadywał się sam Adam. To na szczęście nie zaszkodziło ich małżeństwu, choć wyobraźnia czasami mocno ponosiła złośliwców. Życiowa partnerka skoczka przywołała przykład szokującej plotki o jej romansie. I to jeszcze z kimś takim...

Adam Małysz i Izabella są małżeństwem od 1997 roku. Para doczekała się córki Karoliny, która dziś jest już dorosła i układa sobie życie własne życie u boku partnera. 

Początki związku jej rodziców przypadły na naprawdę niesamowity okres w karierze Adama. "Orzeł z Wisły" zdobywał medal za medalem, a w kraju zapanowała prawdziwa "małyszomania". 

Trudne chwile w małżeństwie Małyszów

Miało to niestety także swoje negatywne strony. Choć skoczek cieszył się uwielbieniem rodaków, jego żona niekoniecznie. 

Reklama

Iza w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" Małyszowa pożaliła się, że przez lata naprawdę nie było jej łatwo być żoną Adama. Gdy poszła na studia, za jej plecami wygadywano niestworzone historie. 

Sugerowano, że ma fory i dzięki temu świetnie zdaje egzaminy. 

"Kiedy studiowałam, musiałam się uczyć dwa razy więcej od innych, a i tak szeptali po kątach: 'Małyszowej jest łatwiej za nazwisko'" - wyznała Iza. 

Plotkowano o żonie Małysz, aż w końcu mąż musiał podjąć decyzję

To jednak nie było najgorsze. Osoby z uczelni zaczęły rozpuszczać plotki o jej romansie i kryzysie w małżeństwie z Adamem. Skoczek w tamtym czasie nasłuchał się niesłychanych rzeczy o ukochanej. 

"Plotkowano, że mam romans z dziekanem. Ileż się nasłuchałam o kryzysach naszego małżeństwa" - wyjawiła Izabella. 

Adam i Iza podjęli wówczas decyzję, że nie będą niczego komentować i odkręcać, przeczekają aż ludziom znudzi się wymyślanie tego typu bzdur. To był dobry pomysł, bo po jakimś czasie faktycznie wszystko przycichło.

Dzięki temu ten trudny okres udało im się przetrwać. Do dziś bowiem Małyszowie są zgranym małżeństwem, które cały czas się kocha i wspiera...

Zobacz także:

Adam Małysz ma problem. Nie chce słuchać zaleceń. Nie wygląda to najlepiej

Małyszowie nareszcie się tym pochwalili. To był ostatni moment na taką decyzję

Małyszowie zabalowali w środku nocy. Iza nie wytrzymała, pokazała wszystko w sieci

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Małysz | Adam Małysz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy