Reklama
Reklama

Plotki o Dymnej i mężu to jednak prawda. Sąsiedzi nie kłamali!

Anna Dymna jeszcze kilka lat temu nawet nie chciała brać tego pod uwagę. Niespodziewanie jednak zmieniła zdanie, bo też nie było chyba innego wyjścia. Jak potwierdza tygodnik "Rewia", 71-letnia aktorka zdecydowała się podjąć życiową rewolucję. A nie było to takie łatwe...

Anna Dymna to uwielbiana przez Polaków aktorka i kobieta o złotym serce. Jej zaangażowanie się w działalność charytatywną budzi od lat ogromny podziw i szacunek. 

Natłok spraw jest jednak dla 71-letniej gwiazdy coraz bardziej męczący. Ukojenie i odpoczynek przynosił jej ukochany azyl w domu w podkrakowskiej Rząsce.

"Tutaj mam ciszę i bajeczne krajobrazy. To moje miejsce na ziemi, azyl do którego z radością wracam" - mówiła kilka lat temu.

Anna Dymna podjęła decyzję

Faktycznie jej piękny dom położony jest na wzgórzu, skąd rozpościera się zapierający dech widok na okolicę. Anna ma też piękny ogród, w którym uwielbia spędzać czas. 

Reklama

Wraz z mężem Krzysztofem Orzechowskim nie wyobrażali sobie życie gdzieś indziej. Rzeczywistość okazała się jednak okrutna...

Jak donosi "Rewia", mąż Anny przeszedł ostre zapalenie płuc i podupadł na zdrowiu. Zaczął poważnie myśleć o tym, by wrócić do centrum Krakowa, gdzie wszędzie jest blisko, a karetka może przyjechać w kilka chwil. 

Sąsiedzi Dymnej pełni smutku

Dymna nie chciała jednak o tym słyszeć. Aż tu nagle zmieniła zdanie i podjęła decyzję, która jest prawdziwą życiową rewolucją. Sąsiedzi z Rząski nie kłamali - Dymna kupuje mieszkanie w Krakowie, a ukochany dom w Rząsce zamierza sprzedać.

"Chciałabym kupić mieszkanie w centrum miasta, z windą, ale najchętniej na parterze, żeby było wyjście do ogródka. Bo za chwilę już nie będę się sprawnie poruszać, chodzić, to nie wiem, czy podejdę do domu w Rząsce. Mieszkanie może być skromne, ale takie żeby ktoś jeszcze mógł z nami zamieszkać by nam pomagać" - przytacza słowa Dymnej "Rewia". 

Sąsiedzi nie są zachwyceni tym, że stracą tak wspaniałą osobę, ale w pełni rozumieją powody, dla których Anna zdecydowała się na życiową rewolucję. 

Zobacz też:

Anna Dymna dostawała okrutne wiadomości! Przykre, co musiała znosić

Anna Dymna płacze po nocach. "Wylewają się na mnie ścieki"

Była premier Finlandii Sanna Marin się rozwodzi. Rozstanie po 19 latach

Wszyscy mówią o tej przemianie. Anna Dymna przeszła odważną metamorfozę w serialu "Wielka woda"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Dymna | Krzysztof Orzechowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy