Reklama
Reklama

Piróg chce ślubu i dziecka z partnerem!

Michał Piróg prawdopodobnie poczuł zew ojcostwa. Kilka lat temu nie wyobrażał sobie posiadania dziecka, teraz coraz częściej zaczyna o tym myśleć...

Michał aktywnie włącza się w dyskusję na temat związków partnerskich. Dla dobra sprawy postanowił wyjawić co nieco ze swojego życia prywatnego. Okazuje się, że Piróg aktualnie jest w szczęśliwym związku, który chciałby zalegalizować. Bo podobno w końcu do tego dojrzał.

"Byłem już blisko takiego ślubu, gdy przez kilka lat miałem partnera z Izraela, ale ostatecznie wystraszyłem się życia z rodzinnymi obowiązkami. Dziś myślę o tym inaczej. Zmieniam się, nie potrzebuję już sześć razy w tygodniu biec na imprezę" - wyjawia w "Newsweeku".

Reklama

Juror "You Can Dance" zdradza także, że coraz częściej myśli o potomstwie. Wie jednak, że nie jest to najlepszy czas, aby opowiadać o tych sprawach publicznie, bo "debata o związkach partnerskich rozbija się właśnie o lęk przed homoseksualnymi małżeństwami i adopcją przez takie pary dzieci". Gwiazdor uważa, że dzieciom z domów dziecka byłoby o wiele lepiej w kochającej jednopłciowej rodzinie, niż w przepełnionych domach dziecka, gdzie nie mają szansy na miłość.

"Początkowo wydawało mi się, że nie chcę adoptować dziecka, bo nie jestem do tego wystarczająco dojrzały. Ale gdy w ubiegłym tygodniu odwiedziliśmy znajomych, którym urodziło się dziecko, poczułem, że pielęgnowanie nowego życia to coś bardzo fajnego" - stwierdza.

Myślicie, że Piróg byłby dobrym ojcem?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Piróg
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy