Reklama
Reklama

Pippa debiutuje na okładce

Nie trzeba było długo czekać na pierwszą okładkę z Philippą "Pippą" Middleton. Od czasu ślubu księżnej Kate, jej młodsza siostra wzbudza stałe zainteresowanie mediów i...adoratorów.

Po Kate Middleton na okładce luksusowego brytyjskiego magazynu "Tatler" zadebiutuje Pippa. Jednak ani księżna Cambridge ani jej młodsza siostra nie brały udziału w sesji zdjęciowej. Przy obu okładkach redakcja wykorzystała archiwalne zdjęcia. W przypadku Kate Middleton była to oficjalna fotografia zaręczynowa, zaś u Pippy - zdjęcie z ceremonii ślubnej - wydarzenia, które rozsławiło młodszą pannę Middleton.

W środku numeru znajduje się artykuł Annabel Rivkin, która szuka odpowiedzi na pytanie o "fenomen Pippy" i analizuje medialne zainteresowanie siostrą Kate, a także listę jej potencjalnych mężów. Ta zawiera tylko najlepsze partie jak Robert Kennedy III, książę Andrea Casiraghi z Monako czy Pierre Sarkozy, syn prezydenta Francji. Zestawienie nosi tytuł: "Kogo mogłaby poślubić Pippa?".

Reklama

"Jest prawdą powszechnie przyjętą, że w czasach po-Dianie, musimy nauczyć się respektować prywatną przestrzeń księżnej Cambridge. Ale w przypadku jej siostry pytania są otwarte - rozkwitnie na fali popularności czy ugnie się pod jej presją" - zastanawia się Rivkin.

Z nowego numeru "Tatlera" spogląda więc uśmiechnięta Pippa. Jej czarno-białą fotografię otaczają pstrokate kwiaty.

Dawniej to Lady Di była ulubienicą "Tatlera". Na okładce magazynu pojawiała się wielokrotnie. Ale nie ona jedyna. W 2009 roku pismo zadedykowało swoją okładkę samej królowej.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Pippa Middleton
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy