Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke: czas na dziecko?

Katarzyna Warnke (40 l.) i Piotr Stramowski (30 l.) od zeszłego roku są małżeństwem. Czyżby przyszedł czas na dziecko? Jak czytamy w jednym z tygodników, aktorka nie wyklucza skorzystania z tego, co oferuje współczesna medycyna.

To obecnie najgorętsza para w polskim show-biznesie. Oboje są gwiazdami filmu "Botoks", największego kinowego hitu ostatnich tygodni.  

Nic dziwnego, że po dużych zawodowych sukcesach coraz częściej myślą o większym zaangażowaniu się w życie rodzinne. Mówi się, że Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski chcieliby już być rodzicami!  

- Czuję ze strony mamy i taty Piotrka mocną zachętę dotyczącą mojego zajścia w ciążę - powiedziała ostatnio Katarzyna. - Ale zadaję sobie pytanie, czy to się uda. Dzisiaj kobiety mają bardzo ciężko z utrzymaniem tego stanu... Środowisko jest zanieczyszczone... W moim wieku to temat dodatkowo nacechowany ryzykiem. Nie mam takiej swobody jak 20-latka.  

Reklama

Jak dowiedziała się "Rewia", właśnie dlatego aktorka jest gotowa na wiele, by spełnić marzenie swoje i męża. 

- Kasia nie wyklucza w ostateczności skorzystania z tego, co proponuje współczesna medycyna. Z Piotrem chcą być pełną rodziną, a że Kasia jest niezwykle ciepłą kobietą, byłaby wspaniałą matką - przyznaje znajoma małżonków. 

Katarzyna i Piotr poznali się dwa lata temu na planie filmu "W spirali", gdzie grali małżeństwo przechodzące kryzys. Dość szybko uczucia ze scenariusza przeniosły się do realnego życia. Ich romantyczna historia sprawiła, że stali się też jedną z najbardziej gorących par w polskim show-biznesie. Pikanterii ich związkowi dodawał fakt, że aktorka jest starsza o 10 lat od swojego męża.  

Latem zeszłego roku wbrew plotkom o kryzysie pobrali się. Ceremonia odbyła się w tajemnicy, zaproszeni byli tylko przyjaciele i najbliższa rodzina młodej pary. Od tamtej pory marzą ponoć, by słyszeć już tupot malutkich stópek...

***
Zobacz więcej materiałów


Rewia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje