Reklama

Reklama

Reklama

Kasia Warnke i Piotr Stramowski: Ich małżeństwo nie jest takie idealne?!

Kasia Warnke (40 l.) i Piotr Stramowski (30 l.) to jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Jednak czy w ich perfekcyjnej miłości właśnie zaczęło się coś psuć?

W mediach ich związek kreowany jest na niemalże doskonały. Nigdy się nie kłócą, zawsze przed kamerami występują razem i chętnie pozują fotografom do zdjęć, nie szczędząc sobie przy tym czułości.

Niejedna osoba mogłaby zazdrościć im takiej relacji, ale jak donosi tabloid "Fakt", nie wszystko jest takie cudowne, jak mogłoby się wydawać.

W ich związku coraz częściej dochodzi do nieporozumień, a źródłem konfliktów są znajomi Piotra. Ponoć Kaśka nie może ich znieść.

"Piotrek nie chce odcinać się od ludzi, z którymi dorastał, dlatego często gościł na imprezach u starych znajomych. Zabierał ze sobą Kasię, ale ona prawie zawsze zachowywała się, jakby była obrażona. Zanim zamieniła z kimś słowo, mijało zazwyczaj mnóstwo czasu" - wyznaje w rozmowie z gazetą znajomy aktora.

Reklama

I to właśnie prawdopodobnie ze względu na Warnke, artysta bywa coraz rzadziej u przyjaciół i organizuje czas, tak by mogli go spędzić sami w dwójkę.

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Warnke | Piotr Stramowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy