Reklama
Reklama

Piotr Stramowski żyje w luksusach! Niczego mu nie brakuje

Piotr Stramowski (29 l.) po sukcesie jaki odniósł w filmie „Pitbull”, nie może narzekać na brak popularności, pieniędzy i nowych propozycji zawodowych.

Po premierze filmu Patryka Vegi (40 l.) stał się wielką gwiazdą. Panie oszalały na jego punkcie, co sprawia, że aktor jest łakomym kąskiem dla wielu marek.

Chcą, by gwiazdor reklamował ich produkty swoją twarzą, a Piotr skrupulatnie to wykorzystuje. I tak Stramowski może liczyć na darmowy catering dietetyczny, zaproszenia na bankiety czy w końcu drogie gadżety.

Jednymi z najdroższych zabawek Piotrka są samochody, których ponoć mu nie brakuje. Ostatnio celebryta dostał do testowania kolejny sportowy model mercedesa, który jest wart ponad 200 tysięcy złotych. 

Reklama

Z takich luksusów też jest zadowolona żona Piotrka, Kasia Warnke (41 l.), którą mąż wozi drogimi autami po Warszawie. Prawdopodobnie po kolejnym filmie Patryka Vegi "Botoks", który wejdzie do kin pod koniec września, ich popularność sięgnie zenitu. 

W tej produkcji para wystąpi razem, więc istnieje szansa, że Katarzyna przestanie ogrzewać się w blasku męża i teraz to o nią zaczną zabiegać reklamodawcy. 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Stramowski | Katarzyna Warnke
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy