Reklama
Reklama

Piotr Kupicha zostanie ojcem po raz czwarty. Spływają gratulacje dla pary

Piotr Kupicha zostanie ojcem po raz czwarty! Wokalista i założyciel zespołu "Feel" lada moment powita nowego członka rodziny, bowiem jego żona jest już w 9. miesiącu ciąży. Muzyk rzadko opowiada o swoim życiu rodzinnym, ale oficjalnie potwierdził doniesienia. Myślicie, że Michał Wiśniewski będzie miał konkurenta?

Piotr Kupicha zostanie ojcem po raz czwarty. Spływają gratulacje dla pary

Piotr Kupicha to wokalista, którego z pewnością każdy kojarzy dzięki takim utworom jak "Jak anioła głos", "Pokaż na co cię stać", czy też "A gdy jest już ciemno". Muzyk pochwalił się właśnie szczęśliwą nowiną o... ciąży swojej drugiej żony, Eweliny. Para razem ma już córkę Jagodę, a z poprzedniego małżeństwa Kupicha ma dwóch synów: Pawła i Adama.

Żona Piotra Kupichy jest w dziewiątym miesiącu ciąży

Wieści o tym, że wokalista zostanie ojcem po raz kolejny, potwierdził sam zainteresowany, gdy do mediów przedostała się informacja o tym, że Ewelina jest już w 9. miesiącu ciąży.

Reklama

"Same dobre emocje. Wszyscy są zdrowi, szczęśliwi. Jest fantastycznie. Dziękujemy bardzo gorąco" - powiedział dla "Świata Gwiazd".

Para pobrała się w 2018 roku.

Wokalista zespołu Feel rozwiódł się z pierwszą żoną

Warto dodać, że Piotr Kupicha po osiągnięciu sławy nie mógł się odgonić od fanek. Z czasem doszło do rozwodu w 2013 z Agatą Fręś, którą poślubił w 2005 roku.

"Ja już przeżyłem jeden rozwód i to  wystarczy. Odrobiłem zadanie domowe i nie daję ukochanej powodów do  zazdrości. Nie wiem, co życie przyniesie, bo tego nie wie nikt z nas.  Przeszłość najlepiej odciąć grubą kreską i żyć w teraźniejszości. O  przyszłość się nie martwię, bo i tak nie mam na nią wpływu. Zabrałem  kiedyś żonę na koncert i stwierdziła, że nie ma dla niej konkurencji" -  mówił w wywiadzie dla "Super Expressu".

Czytaj więcej: 

Piotr Kupicha ocenia służbę zdrowia: "Pierwszy raz miałem do czynienia"

Piotr Kupicha szczerze o rozstaniu z pierwszą żoną. "Przeżyłem jeden rozwód i to wystarczy"

Grał za kufel piwa i nie zapłacili mu... więc założył zespół Feel. Niewiarygodna historia Piotra Kupichy! 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Kupicha
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy