Reklama
Reklama

Piotr Kraśko szykuje się do zmiany pracy? Został przyłapany na tym, co robi na L4

Piotr Kraśko (51 l.) od czasu swojego "szczerego" i przeciągniętego wywiadu w "Dzień dobry TVN" nie pokazywał się w przestrzeni publicznej. Jego zwolnienie lekarskie kończy się na początku listopada. Co w tym czasie porabia prezenter? Wygląda na to, że chce podszkolić swój język włoski. Szykuje się do zmiany pracy?

Piotr Kraśko przeszedł przez trudne chwile, wobec których sam sobie zgotował los. Wszystko zaczęło się od informacji na temat jazdy bez uprawnień, a także niepłaceniem podatków. Dziennikarz zniknął z TVN w czerwcu i do tej pory nie pojawił się w stacji.

Piotr Kraśko: czy wróci do TVN?

Zbieg wydarzeń i informacji na temat przewinień Kraśki spowodował ciężki stan zdrowotny dziennikarza - mówiono o problemach z ciśnieniem, a nieoficjalnie plotkowano też o zawale.

Okazało się, że w wyniku presji, problemów zdrowotnych i ukarania przez sąd za jazdę bez uprawnień, Piotr Kraśko doznał problemów psychicznych. W "Dzień dobry TVN" przyznał się do leczenia depresji i stanów lękowych.

Reklama

Zwolnienie lekarskie Piotra Kraśki kończy się czwartego listopada. Czy po tym czasie TVN będzie gotów na jego powrót do pracy? Tego na razie nie wiadomo, bowiem nie ma nowych oficjalnych informacji ze strony stacji.

TVN jedynie w sierpniu zdecydował się skomentować sprawę na Twitterze: "Piotr Kraśko przebywa na zwolnieniu lekarskim, w Faktach TVN i TVN24 trzymamy kciuki i czekamy na jego powrót do zdrowia. Informacje o rzekomych decyzjach stacji są nieprawdziwe" - czytamy.

Piotr Kraśko szykuje się do zmiany pracy? Został przyłapany co robi na L4

Piotr Kraśko został przyłapany przez paparazzich z książką w ręku - i to nie byle jaką! Była to książka do nauki języka włoskiego dla początkujących. 

Warto przypomnieć, że Kraśko był korespondentem z Włoch w czasie, kiedy zmarł papież Jan Paweł II. Wówczas wydał nawet dwie własne książki o Włoszech. Czyżby szykował się do zmiany pracy? 

A może tylko zamierza spędzić koniec wakacji w słonecznej i ciepłej Italii? Podręcznik do nauki języka dotyczył podstaw gramatyki, codziennych dialogów i słownik.

Zobacz też:

Piotr Kraśko nie wróci do "Faktów"? Oświadczenie TVNPiotr Kraśko wróci za kierownicę w październiku. Kończy się roczny zakaz prowadzenia pojazdów

Kraśko dostał zbyt surową karę? Adwokat: "Zwykły Kowalski zapłaciłby 2-3 tys."

Piotr Kraśko przerywa milczenie. Chodzi o wyrok za jazdę bez uprawnień!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Kraśko | TVN SA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy