Reklama
Reklama

Piotr Kraśko się załamie. Za kulisami "Faktów" aż huczy od plotek. Znajoma wyjawiła, co się święci!

Piotr Kraśko od miesięcy przebywa na zwolnieniu lekarskim. Jego liczne problemy z prawem sprawiły, że wizerunek dziennikarza mocno ucierpiał i stał się problemem także dla swojego pracodawcy. Czy wróci jeszcze do prowadzenia "Faktów". L4 kończy mu się 4 listopada i ponoć nie zamierza go przedłużać. Znajoma ujawniła szczegóły...

Piotr Kraśko (50 l.) w ostatnich latach robił karierę w TVN, gdzie zaczął prowadzić główne wydania "Faktów". 

Gdy wydawało się, że ma szansę zostać największą gwiazdą stacji, wybuchła spora afera z jego udziałem. Najpierw okazało się, że od kilku lat prowadził samochód bez prawa jazdy, które wcześniej mu odebrano za łamanie przepisów drogowych.

Potem doszły do tego informacje dotyczące jego problemów z fiskusem, bowiem okazało się, że Kraśko przez pięć lat nie składał zeznań podatkowych. Przyszło mu więc zapłacić za to 850 tysięcy złotych zaległych podatków. 

Reklama

Wszystko to sprawiło, że jego dalsza kariera w TVN stanęła pod znakiem zapytania. 

Kraśko musiał zniknąć z wizji. Wtedy jednak okazało się, że wszystkie afery przypłacił zdrowiem. W "Dzień Dobry TVN" wyjawił, że zmaga się z depresją, zażywa leki antydepresyjne i chodzi na terapię, by uporać się z problemami.

Dziennikarz zaszył się w Gałkowie, gdzie dochodzi do siebie. Jak donosi "Fakt", jego zwolnienie lekarskie kończy się 4 listopada. Co wtedy?

Cóż, za kulisami "Faktów" TVN aż huczy od plotek na temat jego powrotu. Tabloid nie ma dla niego jednak dobrych wieści...

"Zwolnienie lekarskie, na którym przebywa Piotr Kraśko, kończy się 4 listopada. Choć dziennikarza jest już gotowy na powrót i chce pracować, nadal nie ma go w grafikach prowadzących serwis informacyjny" - czytamy w "Fakcie". 

Z kolei znajoma dziennikarza ujawnia, że Kraśko jest zdeterminowany do tego, by za wszelką cenę wrócić do pracy. Nie zamierza już przedłużać L4 i dalej żyć w ukryciu...

"Piotr czuje się lepiej i jest w dobrej kondycji. Powoli szykuje się do pracy i na razie nie zakłada, że przedłuży zwolnienie" - mówi "Faktowi" znajoma Kraśki.

Zobacz też:

Piotr Kraśko nie wróci do "Faktów"? Oświadczenie TVNPiotr Kraśko wróci za kierownicę w październiku. Kończy się roczny zakaz prowadzenia pojazdów

Kraśko dostał zbyt surową karę? Adwokat: "Zwykły Kowalski zapłaciłby 2-3 tys."

Piotr Kraśko przerywa milczenie. Chodzi o wyrok za jazdę bez uprawnień!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Kraśko | TVN SA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama