Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Piotr Kraśko na długo zapamięta ten dzień! W domu doszło do wielkiej tragedii!

Piotr Kraśko w najgorszych snach nie mógł przewidzieć, jak skończą się jego urodziny. Jak donosi jeden z tabloidów, w ich mazurskiej posiadłości doszło do prawdziwego dramatu...

Piotr Kraśko to zapalony jeździec, więc nic dziwnego, że każdą wolną chwilę spędza na Mazurach, gdzie mieści się dom należący do rodziny jego żony oraz słynna stadnina.

Do Gałkowa chętnie przybywają także liczne gwiazdy, które uwielbiają się pokazać na tamtejszych zawodach jeździeckich.

Gwiazdor organizuje tam także swoje urodziny, bo przecież lepszej miejscówki na huczne przyjęcia trudno sobie wyobrazić. 

To rodzinna tradycja, którą kultywują od lat. Jak przypomina "Super Express", podczas jednej z takich imprez doszło jednak do tragedii. 

Jednocześnie z urodzinami Piotra organizowano w Gałkowie zawody. I to podczas turnieju rozegrał się istny dramat.

Reklama

Wstrząsające sceny w Gałkowie. Karetka, przerażeni ludzie...

"Jednym z elementów zawodów miało być zaś bicie rekordu świata w skokach na wysokość, co dodatkowo podnosiło rangę wydarzenia. Emocje sięgały zenitu, gdy 20-letnia zawodniczka na 16-letnim koniu 'Carlon' przystąpiła do próby. Niestety, uczestniczka zawodów wybiła się za daleko. Koń zahaczył o przeszkodę, upadł z wysokości. Zawodniczka wylądowała w szpitalu. Diagnoza – wstrząs mózgu. Koń miał mniej szczęścia – upadek poskutkował złamaniem kręgosłupa, tylne nogi były zupełnie bezwładne. Weterynarze zadecydowali o uśpieniu zwierzęcia. Ten feralny dzień nie zakończył się szczęśliwie dla Kraśki, który osobiście zdecydował o przerwaniu imprezy. Swe 40-urodziny zapamięta na zawsze, niestety w mało optymistycznym kontekście" - czytamy w tabloidzie. 

Mamy nadzieję, że podczas najbliższych urodzin Piotra (11 lipca) nie dojdzie już do tak dramatycznych wydarzeń, choć emocji z pewnością nie zabraknie. Przypomnijmy, że na tę uroczystość ma przyjechać Monika Richardson, z którą dziennikarz był mocno skłócony, ale po jej rozstaniu ze Zbyszkiem, Kraśko wyciągnął do niej pomocną dłoń.

Być może gwiazda do Gałkowa przybędzie już ze swoim nowym ukochanym?


***

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Piotr Kraśko

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje