Reklama
Reklama

Piotr Fronczewski zaskoczy wszystkich w nadchodzącym roku. Oto co mu wywróżyła wróżka

Piotra Fronczewskiego czeka prawdopodobnie fantastyczny rok. Nie dość, że będzie o nim głośno, to jeszcze może liczyć na zyski. Tak twierdzi wróżka, która odczytała przyszłość aktora dla jednego z tabloidów. Czy jej przepowiednia się spełni?

Piotr Fronczewski (75 l.) od pewnego czasu nie pojawia się publicznie. Ograniczył też aktywność zawodową. Musiał nawet zrezygnować z roli w popularnym serialu "Leśniczówka". Powodem tak radykalnych zmian w życiu aktora, były jego problemy zdrowotne. Nie jest tajemnicą, że Piotr Fronczewski przeszedł dwukrotnie zabieg ablacji, a później operację wszczepienia zastawki serca. W jednym z wywiadów aktor opowiadał, jak trzy lata temu dostał ataku w kinie.

Reklama

"Byłem oswojony ze swoją arytmią, nie miałem w owym czasie napadów. Poszedłem do kina. Oglądałem film i nagle zaczęło się coś dziać. Ale było to zupełnie coś innego niż dotychczas. Nie wiedziałem, którędy mi serce wyskoczy. Opuściłem salę kinową, wsiadłem do samochodu i zacząłem jechać do szpitala. Jak się dało, trochę po trawniku, trochę po torach" - mówił aktor w rozmowie z Michałem Figurskim w Radiu Zet.

Jego problemami kardiologicznymi najbardziej przejęta była żona Ewa. Ona też wymusiła na aktorze, aby zrezygnował z obowiązków zawodowych. Zależało jej na tym, by Piotr odpoczywał i spędzał czas bez stresu w domu za miastem. 

Co czeka Piotra Fronczewskiego w nadchodzącym roku?

Czy zatem Piotr Fronczewski wróci jeszcze na ekrany i scenę? Jest to możliwe, gdyż zapytana przez Super Express wróżka, numerolożka i tarocistka Agnieszka Skrzypczuk jest zdania, że aktor ma duże szanse zabłysnąć w nadchodzącym roku. Podobno będzie o nim głośno. Nie wiadomo czy to za sprawą nowej wersji "Akademii Pana Kleksa" z Tomaszem Kotem w roli głównej? Jak pamiętamy w filmie z lat 80. Ambrożego Kleksa grał Fronczewski. Może dzięki nowej wersji wrośnie popularność aktora. Tym bardziej że ma on pojawić się również w najnowszej produkcji. Jednak wróżka twierdzi, że Fronczewski ma też duże szanse na spory zastrzyk gotówki.

"Aktor najlepiej czuje się w otoczeniu najbliższych. Teraz docenia rolę rodziny znacznie bardziej niż kiedyś. Obecna stabilizacja bardzo mu odpowiada, ale większej radości w jego życiu nie widać. Żona trzyma go mocno w ryzach, choć mają za sobą wiele burzliwych lat. Pan Piotr w życiu zawsze kierował się sercem i to wielokrotnie przysparzało mu problemów. Teraz powinien zadbać o swoje zdrowie, szczególnie o nogi, gdyż jakiś czas temu miał poważne problemy z chodzeniem. Nie powinien bagatelizować tych spraw. Wskazana rehabilitacja" - wróży Skrzypczuk.

Wierzycie w takie przepowiednie? Pytaliście wrózek o swoją przyszłość?

Zobacz też:

Piotr Fronczewski wystąpi w "Akademii Pana Kleksa". Dostał rolę na pocieszenie?

Córka Piotra Fronczewskiego zaczynała karierę na scenie, jednak nie poszła w ślady ojca. Czym zajmuje się dzisiaj?

Piotr Fronczewski nie dotrzymał słowa. Żona Ewa nie kryje rozgoryczenia. "Nie potrafił sobie odmówić"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Fronczewski
Reklama
Reklama
Reklama