Reklama
Reklama

Piotr Adamczyk na oficjalnym plakacie "Hawkeye"! Fani szaleją z radości!

Piotr Adamczyk (49 l.) w ostatnim czasie wywołał prawdziwe zamieszanie. Mimo że aktor ma na swoim koncie niezliczoną ilość ról teatralnych, jak i telewizyjnych to na wieść o występie w disneyowskiej produkcji - Internet oszalał! Teraz okazało się, że Polak doczekał się nawet swojego plakatu "Hawkeye".

Piotr Adamczyk zyskał ogromną popularność m.in. dzięki roli Papieża Polaka. Od tamtej pory jego kariera nabrała tempa i można było go oglądać w niemal każdej, ważnej produkcji w kraju. Teraz przyszła kolej na sukcesy międzynarodowe.

Aktor wystąpił w serialu "Hawkeye" produkcji Disney +. Wraz z żoną Karoliną Szymczak brylowali na czerwonym dywanie w Los Angeles. Adamczyk z dumą prezentował się na premierze i nie potrafił ukryć ekscytacji ze swojego sukcesu.

Adamczykowi nie można odmówić również skromności. Mimo niezaprzeczalnego sukcesu wciąż do swojej roli podchodzi z dużym dystansem. Na kanapach "Dzień Dobry TVN", apelował, by widzowie nie oczekiwali, że jego postać będzie szczególnie rozbudowana.

Reklama

Trudno jednak zaprzeczyć, że to ogromny sukces na arenie międzynarodowej. Większość Polaków występujących w zagranicznych produkcjach, rzadko kiedy faktycznie pojawia się na ekranie. Wielokrotnie zdarzało się bowiem, że ich udział był wycinany w postprodukcji.

Pikanterii dodaje fakt, że Adamczyk znalazł się również na plakacie promującym serial. Został on opublikowany na instagramowym profilu Marvela. Dumni fani i koledzy z branży od razu pospieszyli z gratulacjami.

Cieszycie się jego sukcesem?

Zobacz też:

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak zamieszkają na stałe w USA? Na to wygląda!

Piotr Adamczyk skromnie o roli w "Hawkeye": "Proszę nie mieć zbyt dużych oczekiwań"

Śmiałe pozy w skąpym bikini. Wiktoria Gąsiewska zachwyciła fanów!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Adamczyk
Reklama
Reklama
Reklama