Reklama
Reklama

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak zamieszkają na stałe w USA? Na to wygląda!

Piotr Adamczyk i jego żona Karolina Szymczak zaczęli budować swoje szczęście poza granicami Polski. Zostaną na stałe w USA? Ponoć świetnie im się tam wiedzie!

Piotr Adamczyk długo szukał miłości swojego życia. Aktor w przeszłości był związany m.in. z Anną Czartoryską (sprawdź!) czy Kate Rozz, z którą wziął nawet ślub kościelny. Ich drogi jednak szybko się rozeszły.

Ponad dwa lata temu na jego drodze stanęła aktorka Karolina Szymczak. Choć parę dzieli prawie dwadzieścia lat, od początku świetnie się ze sobą dogadywali.

Reklama

Aktorzy nie afiszowali się swoim związkiem w mediach i dopiero po jakimś czasie potwierdzili, że są razem. Podobnie było z ich ślubem, który odbył się w całkowitej tajemnicy przed mediami, które dowiedziały się o tym wydarzeniu kilka miesięcy po fakcie.

Piotr Adamczyk i Karoina Szymczak zamieszkali w Stanach Zjednoczonych

Jakiś czas temu w ich wspólnym życiu nastąpiła spora zmiana! Para przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych, gdzie Piotr Adamczyk dostał angaż aż do trzech amerykańskich seriali!

Jego żona początkowo musiała zostać w Polsce, jednak wkrótce dołączyła do ukochanego i również znalazła tam zatrudnienie.

Jak donosi "Życie na gorąco", para jest szczęśliwa, że może mieszkać w takim miejscu.

Piotr Adamczyk i jego żona zostaną na stałe w Los Angeles?

Co ciekawe, zanosi się na dłuższy pobyt pary w Stanach Zjednoczonych. Piotr Adamczyk dodał bowiem, że na razie nie myślą o powrocie do Polski.

Tym bardziej, że mają mieszkanie z pięknym widokiem, którego wielu może im pozazdrościć.

Karolina Szymczak, która wyznała jakiś czas temu, że choruje na endometriozę, znalazła także w Stanach świetnego lekarza, pod którego opieką jest od jakiegoś czasu.

Trzymamy kciuki, aby tak się stało!

Zobacz też:

"Top Model": Finalistka show oświadczyła się partnerce!

Brodka zmieszana z błotem za występ na finale "Top Model". "Powinna odpaść"

Beckhamowie przechodzą kryzys? Victoria boi się zdrady!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Adamczyk | Karolina Szymczak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy