Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak planują przyszłość. Zostaną rodzicami?

Oboje znają gorycz rozpadu małżeństwa. Piotr Adamczyk (47 l.) i Karolina Szymczak (27 l.) znów uwierzyli w miłość i planują przyszłość.

Gdy w programie "Uwaga! Kulisy sławy" usłyszał pytanie, czy jest coś, czego jeszcze nie zrobił, a bardzo pragnie, na dłuższą chwilę zapadła cisza. - Na pewno chciałbym mieć rodzinę. Zdaję sobie sprawę, że nie będę już młodym ojcem - odpowiedział szczerze Piotr Adamczyk. Czy to oznacza, że wkrótce jego życie diametralnie się zmieni i porzuci wolny stan? 

Reklama

Odkąd jest z Karoliną Szymczak, z optymizmem patrzy w przyszłość. Aktor, który ma na swoim koncie nieudane relacje, stracił wiarę w miłość. Wiążąc się z Kate Rozz (39 l.), był pewien, że to ona jest tą jedyną. - Odkrywałem ją małymi krokami, wciąż ją odkrywam i pewnie będę odkrywał do końca życia - mówił o wybrance. 

Wszystko potoczyło się błyskawicznie. Wzięli ślub, a po roku... rozstali się. Przeżywana na oczach całej Polski porażka bardzo go zraniła. Potem Piotr zakochał się w Weronice Rosati (35 l.), ale i ta relacja skończyła się fiaskiem. 

Znajomi Adamczyka przekonują, że jego nietrafione związki i obawa przed założeniem rodziny to wynik traumatycznego dzieciństwa. Wychowywał się bez taty. Rodzice aktora się rozstali, a kiedy miał 8 lat, jego ojciec umarł. Aktor dopiero dzięki modelce odzyskał wreszcie wewnętrzną równowagę. 

Poznali się na planie thrillera "Tytanowa biel". Szybko okazało się, że mają wiele wspólnego. Karolina ujęła gwiazdora tym, że jest bardzo dojrzała jak na swój wiek. Ona też ma za sobą krótkie małżeństwo. Choć z Piotrem są parą już od przeszło dwóch lat, to rzadko razem pojawiają się publicznie. Nie opowiadają też o łączącym ich uczuciu. 

- Jak każdy aktor jestem zabobonny, dlatego nie chcę mówić głośno o szczęściu - wyjaśniał niedawno on. Jego ukochana jest bardziej wylewna. - Jesteś i zawsze byłeś moim marzeniem - wyznała, świętując rocznicę związku z Piotrem.

 Z okazji tegorocznych walentynek opublikowała w mediach społecznościowych serię zabawnych kadrów z fotobudki. Gdy Karolina jedno ze swoich zalotnych zdjęć podpisała: "Wiosna, ach to Ty", Piotr jej odpowiedział, że też się nie może doczekać cieplejszych dni. 

Wiele wskazuje na to, że ich związek wszedł w nowy etap. Aktor niedawno żartował, że ma już tylko typowe marzenia działkowca: "Spokój i zdrowie", ale błysk w jego oku zdradził, że wcale nie myśli jeszcze o emeryturze. - Ich plany na wspólną przyszłość są bardzo skonkretyzowane - mówi tajemniczo osoba z otoczenia pary. 

- Staram się uświadamiać sobie każdego dnia momenty szczęścia i mam nadzieję, że wkrótce uzbieram całe szczęście - wyznał niedawno Piotr.  

***

Zobacz więcej materiałów:

Dobry Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Adamczyk Piotr

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama