Reklama
Reklama

Pilny komunikat z Woronicza. Czyż, Dobrosz-Oracz i Wysocka-Schnepf w nowym show TVP

Zmiany, które w ostatnim czasie bez przerwy dotykają Telewizję Polską, dotyczą nie tylko roszad personalnych, ale wpływają również na ramówkę. Chociaż z anteny telewizyjnej Jedynki i Dwójki zniknęło już kilka znanych formatów, nowy zarząd w ich miejsce proponują kolejne programy. Niedawno w TVP zadebiutował cykl, w którym będzie można oglądać największe gwiazdy stacji.

Czyż, Dobrosz-Oracz i Wysocka-Schnepf w nowym programie TVP

Gruntowna przebudowa mediów publicznych trwa już od kilku dobrych tygodni, ale jak na razie nie zanosi się na to, by nowi włodarze TVP mieli zamiar zwolnić tempo i zaprzestać wprowadzania kolejnych zmian. W krótkim czasie z pracą w Telewizji Polskiej zdążyła pożegnać się już większość dotychczasowych gwiazd święcących triumfy w ciągu ostatnich kilku lat, a na antenę wrócili dziennikarze, którzy odeszli z telewizji publicznej w niezbyt miłej atmosferze.

Reklama

Wśród nowych twarzy nie brakuje także byłych pracowników konkurencyjnych stacji, do niedawna z pogardą spoglądających w stronę Woronicza. Modernizacja telewizyjnej Jedynki i Dwójki dotyczy nie tylko roszad kadrowych, ale także przebudowy ramówki stacji.

Z oferty publicznego nadawcy znika więc wiele znanych formatów. A chociaż ich miejsce zajmują zupełnie nowe propozycje, nie zawsze okazują się one strzałem w dziesiątkę.

Telewizja Polska startuje z nowym show publicystycznym

To jednak nie zniechęca szefostwa TVP do wprowadzania na antenę kolejnych nowych programów. Od początku kwietnia w ramówce telewizyjnej Jedynki i TVP Info można oglądać premierowe odcinki publicystycznego cyklu "Pytanie dnia", który zastąpił dotychczasowego "Gościa 19.30".

Wygląda na to, że w społeczno-politycznym formacie będzie można oglądać największe gwiazdy "odświeżonej" Telewizji Polskiej. Pojawią się tam bowiem Dorota Wysocka-Schnepf, Marek CzyżJustyna Dobrosz-Oracz.

To nie są jednak jedyne audycje, w których można zobaczyć doświadczonych dziennikarzy. Doroto Wysocka-Schnepf, która przez lata związana była z "Gazetą Wyborczą", prowadzi także "Rozmowy niesymetryczne". Marek Czyż pojawia się w roli gospodarza serwisu "19.30", emitowanego też w TVP Info.

W tej publicznej stacji informacyjnej pracuje również kolejna prezenterka "Pytania dnia" - Justyna Dobrosz-Oracz Jak widzowie stacji przyjmą kolejną niezapowiedzianą zmianę w ramówce?

Zobacz też:

"To jest grane" Marka Sierockiego ma poważny problem. Czy show TVP utrzyma się na antenie?

Kolejne roszady w TVP. Pracowała tam niemal 30 lat, a tu nagle takie wieści

Monika Richardson cieszy się ze smutnego losu Kurskiego? Tak go podsumowała

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy