Reklama
Reklama

Kolejne roszady w TVP. Pracowała tam niemal 30 lat, a tu nagle takie wieści

Iwona Bocian-Zaciewska odchodzi z TVP. Takie informacje podał nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl. Była związana ze stacją z Woronicza blisko 30 lat. Ostatnio pełniła funkcję dyrektorki kanału tematycznego TVP Kobieta.

Bocian-Zaciewska swoją przygodę w TVP zaczęła w 1995 roku, jako specjalistka w TVP1. Na przestrzeni lat pełniła wiele eksponowanych funkcji. Była m.in. pełnomocniczką zarządu ds. kanałów tematycznych, odpowiadając m.in. start kanału TVP Seriale. Była też wicedyrektorką TVP1, gdy anteną kierował Sławomir Zieliński.

Kolejne zmiany w TVP. Odchodzi po niemal 30 latach

Ostatnio Iwona Bocian-Zaciewska była dyrektorką kanału tematycznego TVP Kobieta. Tę funkcję straciła niedawno, po tym jak zlikwidowano jej stanowisko. Jak nieoficjalnie dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, tym samym kobieta straciła pracę w TVP. 

Reklama

"Nie planujemy z Iwoną Bocian-Zaciewską kontynuować dalszej współpracy" - mówi informator portalu z TVP.

W kanałach tematycznych Telewizji Polskiej zaczęły się wielkie zmiany. Poza dyrekcją TVP Kobieta zlikwidowano też dyrekcje kanałów TVP ABC i TVP Nauka, a także Centrum Centrum Kultury i Historii, odpowiedzialne za stacje TVP Kultura, TVP Historia, TVP Dokument i TVP HD.

Zobacz też:

Marek Sierocki dopiero co wrócił do TVP, a tu takie wieści. Dziennikarz może mieć spory problem

Anna Popek dopiero co cieszyła się z nowej pracy, a tu takie wieści. Tego się nie spodziewała

Nowicki miał dość pracy w TVP. Teraz wyznał prawdę, dlaczego odszedł z "Pytania na śniadanie"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy