Reklama
Reklama

Pilne wieści ws. Wieniawy nadeszły przed nocą. To koniec. Poruszenie na całą Polskę

Julia Wieniawa niespodziewanie na swoim Instagramie zamieściła oficjalny komunikat, w którym poinformowała o wielkich zmianach, które zaszły właśnie w jej życiu. Jej wpis wywołał ogromne poruszenie, ale jej fani domagają się pilnych wyjaśnień...

Julia Wieniawa (sprawdź!) dzięki roli w "rodzince.pl" zyskała ogólnopolską rozpoznawalność. Po serialu TVP została zasypana różnymi propozycjami współprac. Jej Instagram szybko zyskał wielu obserwatorów, co przełożyło się na kolejne źródła dochodów. 

Reklama

Ostatnio wielkie poruszenie wywołało jej pojawienie się "Mam talent", gdzie została nową jurorką. Z pracą musiała więc pożegnać się jej starsza koleżanka, Małgorzata Foremniak.

Julia Wieniawa oficjalnie ogłosiła. To koniec

Poza telewizją Julia spełnia się także w roli wokalistki. Wydała dobrze przyjętą płytę i zagrała sporo koncertów. Niespodziewanie celebrytka ogłosiła właśnie, że kończy współpracę z wytwórnią Kayax, z którą była związana. 

O tym, że w tej niszowej wytwórni nie dzieje się najlepiej świadczyć mógł chociażby fakt, że z firmą pożegnała się nie tak dawno sama Kayah. 

Doszło do sporej afery, bo odbyło się to bardzo niespodziewanie, a sama Kayah nie kryła rozgoryczenia.  Tym razem jest podobnie.

"Pragnę poinformować, że z dniem dzisiejszym rozwiązałam moją współpracę z wytwórnią KAYAX, tj. spółką Kayah Production & Publishing sp. z o.o. Nie będę komentowała skierowanego przeze mnie do KAYAX oświadczenia o rozwiązaniu współpracy, w tej sprawie proszę o kontakt bezpośrednio z moim pełnomocnikiem, mecenasem Marcinem Marcinkiewiczem. Odnośnie do mojej współpracy z KAYAX wydane zostanie oddzielne oświadczenie" - napisała Wieniawa. 

Kayah reaguje na wpis Wieniawy

Pod postem zaroiło się od komentarzy, bowiem jej nagłe zakończenie współpracy z Kayaxem wywołało ogromne poruszenie. 

Nagle głos zabrała nawet Kayah:

"Powodzenia Julcia! Mądra i odważna decyzja! Trzymam kciuki!" - napisała piosenkarka. 

Zobacz też:

Marcin Prokop nie zamierza tego ukrywać. Przerwał milczenie na temat Julii Wieniawy

Internauci krytykują "Mam Talent". Oberwało się zwłaszcza Woźniak-Starak i Wieniawie

Ogromna wpadka w "Mam Talent". Widzowie TVN nie zamierzają ukrywać oburzenia

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy