Reklama

Reklama

Reklama

Pierwsi uczestnicy "Love Island. Wyspa miłości" opuścili willę. Czas prawdy i czas pożegnań

Uczestnicy programu "Love Island. Wyspa miłości" odnaleźli się w nowych okolicznościach. Czas spędzają na przyjemnych sprawach, ale w ostatnim odcinku dopadła ich rutyna. Dużo do powiedzenia miały również panie, które poruszyły temat ubioru. Wieczór nie był łatwy, gdyż każdy Islander musiał wskazać osobę, która według niego ma opuścić willę. Z programem pożegnały się dwa Wyspiątka!

6. odcinek programu "Love Island, Wyspa Miłości" dostarczył sporo emocji. Już od rana w willi sporo się działo. Dziewczyny poruszyły temat ubioru, gdyż nie spodobało im się to, że panowie chcą decydować o ich wyglądzie. Paula wdała się w dyskusję z Mateuszem, a ten wytknął jej, że skąpo się ubiera. Przy okazji mężczyzna zaznaczył, że nie chciałby, aby jego partnerka pokazywała dużo ciała.

Mateusz nie był zadowolony z cekinowej sukienki kobiety, za to był żywo zainteresowany piękną koleżanką Sarą. W dwójkę miło spędzili czas i nie da się ukryć, że Islanderka magnetyzuje.

Reklama

"Poglądowo można by powiedzieć, że wszystko się zgadza" - Mateusz nie mógł się powstrzymać od wymownego komentarza.

Spięcia i kłótnie

Niestety jego uniesienie nie trwało długo, a idealną sytuację przerwała Paula. Uczestniczka lubi jasne sytuacje, dlatego musiała porozmawiać z miłośnikiem koni. W dwójkę rozmawiali o zaistniałej sytuacji, a konwersacja mocno zirytowała Mateusza.

"Nie wyciągnęłam z tej rozmowy nic, co by mnie mogło zadowolić na tyle, żebym mogła powiedzieć coś więcej" - wyznała zdenerwowana.

Uczestnik cały dzień nie był w sosie. Wcześniej spiął się z Kamilem i nie uważał, aby nastał dobry moment na wyjaśnienia. Zrobiło się niezręcznie i w rezultacie chłopak przerwał dyskusję.

Gorące rozmowy męsko-męskie

Panowie w wolnym czasie postanowili porozmawiać na temat Sary. Kamil i Mateusz musieli doprecyzować, jakie mają oczenikwania wobec upatrzonych wybranek, bowiem próbowali sił w tym samym kierunku. Atmosfera była gęsta, a kłótnię było czuć w powietrzu. 32-latek zaczął się obawiać, że nie będzie mieć okazji na lepsze poznanie piękności. Jak się okazuje, Sara wpadła w oko nie tylko jemu.

Proces poznawczy Konrada i Wiktorii, a także poważna rozmowa pomiędzy Kubą, Wero a Kamilem

Szansa na ciekawą relację pojawiła się pomiędzy Konradem i Wiktorią. Spędzili ze sobą miły czas, wymieniając się słodkimi spostrzeżeniami. Po tej rozmowie dziewczyna stwierdziła: "Zdecydowanie dam mu szansę".

Kamil nie był w dobrym nastroju i miał potrzebę wyjaśnienia sobie jednej kwestii z Weroniką i Kubą. Nadal o nią zabiegał i łudził się, że ta zmieni zdanie względem niego. Niestety utwierdził się w przekonaniu, że już nie ma co liczyć, a Wero woli spędzać czas z 22-latkiem. To właśnie z tego powodu potrzebował rozmowy oczyszczającej, żeby postawić sprawę jasno.

Cała trójka miała szansę wyjaśnić sobie zaistniałe wątpliwości. Po spotkaniu z Wero i Kubą już wie, że nie będzie zabiegać dalej o piękną blondynkę i zostawił wolną drogę koledze z programu, który razem z 22-latką nadaje na tych samych falach. Nie da się ukryć, że ta rozmowa nie należała do przyjemnych i łatwych, w szczególności, że Kamil nie krył zdenerwowania, Wero zdziwienia, a Kuba chyba lekko się zestresował.

Kamil nadal rozdarty

Po zaistniałej sytuacji Kamil był bardzo rozdarty emocjonalnie. Próbował nawiązać lepszy kontakt z Sarą i wyżalił się jej ze swoich obserwacji. Najwyraźniej potrzebował oczyszczenia umysłu i krótka rozmowa z piękną brunetką przyniosła mu ulgę.

Pod koniec dnia Kamil i Wero w końcu wymienili kilka zdań dotyczących ich relacji. Nie zabrakło ostrych słów i żalu spowodowanego zaistniałym rozczarowaniem.

Zaproszenie do Kręgu Ognia. To oni opuścili willę

Inez otrzymała SMS'a z zaproszeniem wszystkich do Kręgu Ognia. To nie był łatwy i przyjemny czas, a każdy Islander musiał wskazać dziewczynę, która ma opuścić willę. Wyspiarki musiały wybrać tych panów, których szanse w staraniu o ich uczucie z dnia na dzień maleją. Każdy wypowiedział imię i uczestnicy wzajemnie zagłosowali. Według ich decyzji to Mateusz i Karolina musieli opuścić willę.

Nie da się ukryć, że pod koniec dnia każdy miał zły humor.

Oglądajcie kolejny odcinek już jutro o godz. 22.10 na antenie Telewizji Polsat.

Najnowsze odcinki 6. sezonu "Love Island. Wyspa miłości" można oglądać bezpłatnie na stronie polsatgo.pl lub w aplikacji Polsat Go.

Zobaczcie również:

Anioły i Anielice w "Love Island. Wyspa miłości". Konflikt Kamila i Kuby coraz poważniejszy

Pierwszy konflikt w nowej edycji "Love Island"! Atmosfera się zagęściła

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island" | Love Island 6

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy