Reklama
Reklama

Piasek w "Tańcu z gwiazdami" wyśmiewa "publiczny rozwód Cichopek-Hakiel". Docenią żart?

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" ruszył pełną parą i i już pierwszy odcinek był przeładowany emocjami. Krzysztof Rutkowski usłyszał, że zatańczył gorzej nawet od Justyny Żyły, Michał Mikołajczak że musi zamykać usta w czasie tańca, a Karolina Pisarek niemal się popłakała przy jury bo pomyliła kroki. Jurorzy prześcigali się w komentarzach, ale wygrał chyba Piasek, który postanowił odnieść się... do rozwodu Kasi Cichopek. Wyszło zabawnie?

"Taniec z gwiazdami": Piasek nabija się z rozwodu Cichopek

Michał Mikołajczak i Julia Suryś w pierwszym odcinki "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" zatańczyli walca wiedeńskiego, który nie przypadł do gustu jurorom. Michał Malitowski powiedział, że "zapachniało Wiedniem, ale Warszawa wybiła", natomiast Iwona Pavlović zwróciła uwagę, że Mikołajczak tańczył bardzo kiepsko nogami.

Przebić te opinie postanowił Andrzej "Piasek" Piaseczny, który postanowił wygłosić opinię nieco mniej związaną z tańcem... odniósł się natomiast do związku Kasi Cichopek!

Reklama

"Nasz program będzie trwał nieco krócej niż publiczny rozwód Cichopek-Hakiel, więc czas pana goni" - powiedział ubawiony Piasek, odnosząc się do słów Iwony... Publiczność na chwilę jakby zamarła, następnie pojawiły się pojedyncze chichoty, ale wydaje się że wszyscy byli nieco zaskoczeni taką metaforą. Jeśli Andrzej Piaseczny zrobił to by lepiej pozycjonować artykuły, to w imieniu redakcji Pomponika serdecznie dziękujemy!

Michał Mikołajczak - kim jest?

Michał Mikołajczak to 36-letni aktor znany z licznych produkcji, zwłaszcza serialowych który sam o siebie powiedział: "król telenowel". Widzowie mogli go oglądać na srebrnym ekranie między innymi w "Na Wspólnej", "Pierwszej miłości", "Ojcu Mateuszu", "Prawie Agaty", "Usta usta" i wielu innych. Ma za sobą też udaną karierę teatralną, między innymi w Teatrze Rozmaitości czy krakowskim Teatrze Scena.

Brał też udział w programie "Agent - Gwiazdy", który wygrał. W kinie za to można go było oglądać w erotyku Blanki Lipińskiej - "365 dni".
Jeśli przegapiliście pierwszy odcinek "Tańca z gwiazdami" lub chcecie to przeżyć jeszcze raz - nic straconego! Możecie go zobaczyć na PolsatGo już TERAZ! 

Zobacz również:


"Taniec z gwiazdami" 13 - emocjonujący początek jesiennej edycji

Andrzej Piaseczny o męskiej parze w "TzG": "Zależy mi na normalności"

Andrzej Piaseczny w nowej odsłonie na planie "Tańca z Gwiazdami". Jak wam się podoba?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy