Reklama
Reklama

Paweł Kukiz w żałobie. Ukochana córka opublikowała smutne informacje w sieci

Paweł Kukiz (59 l.) to jeden z najbardziej znanych muzyków oraz polityków w Polsce. Gwiazdor pomimo udanego życia zawodowego przechodzi w ostatnim czasie bardzo trudne chwile. W grudniu 2022 roku pożegnał mamę, a niedawno w sieci pojawiła się informacja o tym, że odszedł jego ukochany pupil.

Paweł Kukiz - kariera w show-biznesie i polityce


Paweł Kukiz swoją karierę rozpoczął w latach 80. ubiegłego wieku. Muzyk współpracował wtedy z wieloma zespołami rockowymi. Największą popularność zdobył jednak jako lider "Piersi". Artysta współpracował oprócz tego z Janem Borysewiczem oraz Maciejem Maleńczukiem.

Zobacz też: Paweł Kukiz pogrążony w smutku. Pożegnał swoją ukochaną mamę

Reklama

Przygodę z polityką Kukiz rozpoczął w 2005 roku, kiedy został członkiem komitetu wspierającego Donalda Tuska w zbliżających się wyborach prezydenckich. Z kolei w lutym 2015 roku ogłosił swoją kandydaturę na urząd Prezydenta RP. Zajął wtedy trzecie miejsce.

Paweł Kukiz w żałobie - odszedł jego ukochany pupil

O odejściu zwierzaka Pawła Kukiza poinformowała w sieci jego córka Pola. Dziewczyna dodała w social mediach rozdzierający serce wpis.

"Obyś miał dużo jedzonka za TM Feluś" - napisała zrozpaczona Pola Kukiz.

Kukiz dodała czarno-białe zdjęcie psa, które oznaczyła czarnym sercem. Z pewnością dla Pawła był to ogromny cios. Polityk jest bowiem ogromnym fanem zwierząt. Prócz Felusia artysta miał inne psy i koty. Cztery lata temu w swoim domu powitał nawet innego czworonoga.

"W domu nowy członek rodziny-a właściwie członkini- Zeena. Dołączyła do Draka (owczarek), Brunia i Felusia (yorki), Barnaby i Kocia (koty). Przyszła na miejsce Zoyki, która niestety nam odeszła niedawno Yorki załamane i unikają, jak mogą tego "brzdąca", który jest od nich ze trzy razy większy, a z Drakiem był początkowo spory problem, bo dość długo nie chciał Zeenki zaakceptować. Koty mają - jak zawsze- wywalone, bo już dawno poukładały sobie całą sforę prostą metodą - "z liścia" po nosie. A Zeenka błyskawicznie się zaaklimatyzowała, co widać na ostatnich zdjęciach w jej szerokim uśmiechu" - pisał wtedy szczęśliwy Kukiz.

Paweł Kukiz oburzony słowami Dawida Podsiadły

Jakiś czas temu podczas rozmowy z Wojewódzkim i Kędzierskim autor hitu "Nie ma fal" postanowił poruszyć temat apostazji.

"(...) udało mi się zdobyć ten akt chrztu i teraz jak będę w rodzinnych stronach i wygospodaruję czas na to, to poprosiłbym o tę apostazję. Nie chcę zaburzać statystyk i korzystać z przywilejów organizacji, z którą niewiele mnie łączy" - powiedział w audycji.

Decyzję Dawida postanowił skomentować Paweł Kukiz. Były muzyk dość otwarcie skrytykował młodego artystę.

"To jest najprostsze wyjście. Jeśli ktoś jest naprawdę wierzący, to od Boga nie odejdzie, od tego Kościoła nie odejdzie" - powiedział Kukiz w programie "Politycy od kuchni".

Zobacz też:

Dawid Podsiadło wybrał "najprostsze wyjście"? Paweł Kukiz oburzony słowami muzyka

Zamienił scenę na Salę Posiedzeń. Wieczny buntownik kończy dziś 51 lat

Ostatnio głośno jest o córkach Pawła Kukiza. A co wiemy o żonie polityka i byłego muzyka?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paweł Kukiz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy