Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Paweł Karpiński komentuje dalsze losy serialu "Klan"! Kotulanka nie wróci?

Agnieszka Kotulanka (59 l.), niegdysiejsza gwiazda serialu "Klan", może na dobre zerwać z nałogiem. Niech tylko ktoś da jej pracę!

Aktorka Agnieszka Kotulanka wychodzi na prostą. Nie pije i mogłaby odzyskać dobre imię i pozycję w zawodzie, o ile dostanie szansę powrotu przed kamerę lub na deski teatru.

Reklama

Jak zgodnie twierdzą psychologowie, dla niepijącego alkoholika ważne jest, by mieć jak najwięcej zajęć i jak najmniej okazji do sięgnięcia po kieliszek.

"Dla alkoholika każdy dzień bez picia to sukces. A praca aktora niekiedy związana jest z bywaniem na imprezach zakrapianych alkoholem. To przecież najkrótsza droga do powrotu do nałogu. Gwiazda alkoholiczka może więc z premedytacją unikać kontaktów z branżą. Poza tym widok tych ludzi może też kojarzyć jej się z własnym upadkiem, więc świadomie się od nich odsuwa" - tłumaczy terapeuta uzależnień, Jacek Sędkiewicz.

Trudno się więc dziwić, że aktorka sama nie szuka możliwości powrotu.

Kiedy piła, wielu jej sławnych znajomych deklarowało chęć pomocy, obiecywało role w teatrze. Mamy nadzieję, że dotrzymają słowa i nie zostawią koleżanki na lodzie.

Jednak na cudowny powrót do "Klanu" Kotulanka nie może liczyć. Zresztą, jak pisaliśmy ostatnio, przyszłość serialu stoi pod znakiem zapytania.

"Losy 'Klanu' nie są przesądzone. Mamy umowy podpisane do końca czerwca. Ale jeśli serial ma zostać na antenie, to za miesiąc powinniśmy już ruszać z przygotowywaniem kolejnych odcinków. Jednak z pewnością nie będzie powrotu Agnieszki Kotulanki. Takie rzeczy, jak przywracanie bohaterki w postaci siostry bliźniaczki, były modne trzydzieści lat temu. Teraz się tego nie robi" - zdradza w rozmowie z "Twoim Imperium" Paweł Karpiński, reżyser, scenarzysta i producent Klanu.

Kto więc pomoże Kotulance?

Twoje Imperium

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan | Agnieszka Kotulanka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje