Reklama
Reklama

Paweł Domagała opuszcza „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Oto powód

Paweł Domagała był przez dwie edycje jurorem w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, ale nie zobaczymy go w kolejnej, która zresztą będzie jubileuszowa. Aktor zamieścił post, w którym wypowiedział się na temat powodów tej decyzji.

Paweł Domagała odchodzi z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Paweł Domagała dołączył do obsady jurorskiej programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w 18. edycji. Stacja Polsat dotąd wyemitowała 19 serii, a 20. jubileuszowa odbędzie się już wiosną. Zabraknie w niej jednak Pawła Domagały.

Wokalista zdecydował się odejść z programu, o czym poinformował w poście na Instagramie. "Cześć tu Paweł,  Chciałem Wam powiedzieć, że z jesiennym sezonem kończy się moja obecność w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Bardzo dziękuję Telewizji Polsat i całej ekipie realizacyjnej za super przygodę i świetną zabawę. Doba ma wciąż 24 godziny, więc chcę skupić się na swojej twórczości - pracy nad nową płytą ( premiera w listopadzie ), przygotowaniem stand-upu, produkcją filmu w reżyserii Zuzy :-)" - napisał.

Reklama

Paweł Domagała swoją karierę muzyczną rozpoczął w 2009 roku, jednak popularność na całą Polskę przyszła nieco później. W 2016 roku wydał debiutancki singiel, a dwa lata później powstała piosenka "Weź nie pytaj", która stała się ponadczasowym hitem i nieustannie jest grana w stacjach radiowych. Zrealizowany do tego utworu teledysk został odtworzony już 100 mln razy w serwisie YouTube.

Prywatnie Paweł Domagała jest szczęśliwym mężem i ojcem. Jego wybranką jest Zuzanna Grabowska, córka Andrzeja Grabowskiego. Para doczekała się dwóch córek.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" będzie świętować jubileusz

Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" gości na ekranach już od dziewięciu lat. Pierwszy odcinek wyemitowano w 2014 roku i wygrała go Katarzyna Skrzynecka. Wiosną sympatycy programu będą świadkami jubileuszowej, 20. edycji, w której z pewnością nie zabraknie niespodzianek.

Skład jurorski w programie zmieniał się nieco na przestrzeni tych lat. Od początku z programem związana jest tylko Małgorzata Walewska, przez długi czas jurorką była również Katarzyna Skrzynecka.

W trzech ostatnich edycjach w tej roli podziwialiśmy także Roberta Janowskiego, a wcześniej w fotelu zasiadali także m.in. Kacper Kuszewski, Michał Wiśniewski, Paweł Królikowski, Bartłomiej Kasprzykowski czy DJ Adamus.

Zobacz też:

Paweł Domagała zdobył się na piękny gest. Ludzie się tego nie spodziewali

Szyk i ekologia? Plejada gwiazd na Earth Festival 2023 w Uniejowie [ZDJĘCIA]

Paweł Domagała nie gryzł się w język. "Oni są przestępcami" [POMPONIK EXCLUSIVE]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paweł Domagała | "Twoja twarz brzmi znajomo"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy