Reklama

Reklama

Reklama

Pavlović zwróciła się wymownie do Smaszcz po ataku. Wystosowała do niej prośbę!

Iwona Pavlović postanowiła w dość dyplomatyczny sposób odpowiedzieć Paulinie Smaszcz, która zarzuciła jej, że „rozbiła rodzinę mężczyzny z trojgiem dzieci”. Jurorka „Tańca z gwiazdami” nie dała się ponieść emocjom i na chłodno wytłumaczyła w rozmowie z jednym z portali, co sądzi o ataku na swoją osobę.

Iwona Pavlović w show-biznesie zaistniała w 2005 roku, kiedy to została wyemitowana 1. edycja "Tańca z gwiazdami". Jako jedna z nielicznych, o ile nie jedyna, pojawiła się we wszystkich odcinkach tanecznego show. Choć ma opinię surowej i bezkompromisowej, zarówno widzowie, jak i uczestnicy pałają do niej sympatią.

Iwona Pavlović: afery

Dotąd też raczej starała się omijać szerokim łukiem skandale. W ostatnim czasie jednak było o niej głośno niejako w związku z aferą zanzibarską. Krzysztof Rutkowski oskarżył ją o to, że miała nakłaniać inne osoby do zakupu nieruchomości na Zanzibarze w celu osiągnięcia własnych korzyści majątkowych. Sprawa wprawdzie nie została jeszcze rozwiązana, jednak Rutkowski i Pavlović zdążyli się pojednać.

Reklama

Iwona Pavlović po zakończonej dopiero co 13. edycji "Tańca z gwiazdami" wyjechała na zasłużony urlop, jednak, jak się okazało, nawet tam nie mogła zaznać spokoju. Paulina Smaszcz, która ostatnio udziela się w mediach - czy to tradycyjnych czy społecznościowych, udzieliła wywiadu Annie Zejdler w podcaście "Porażka, czyli sukces". Była żona Macieja Kurzajewskiego wyraziła swoje zdanie na temat komentowania jej wyborów przez osoby publiczne. Dostało się Izabeli Janachowskiej, ale także Iwonie Pavlović, które wcześniej wypowiedziały się na jej temat w związku z aferą z jej byłym mężem.

"Kobieta petarda" była na tyle oburzona ich wypowiedziami, że zdecydowała się odwdzięczyć mocnymi słowami. Janachowskiej zarzuciła, że "strzeliła sobie dziecko z milionerem", a Iwonie Pavlović, że rozbiła rodzinę z trojgiem dzieci.

"Co to są za ekspertki? Iwona Pavlović, która rozbiła rodzinę mężczyzny z trojgiem dzieci i troje dzieci zostało po rozwodzie? Sama nie ma dzieci i radzi mi, matce? Iza Janachowska, która wychodzi za mąż za milionera, czyli strzela sobie z nim dzidziusia, a on opuszcza żonę, która jest w średnim wieku?" - wyznała.

Iwona Pavlović odpowiada Paulinie Smaszcz

O ile Izabela Janachowska zdecydowała się na dość mocne oświadczenie, o tyle Iwona Pavlović podeszła do tematu bardziej dyplomatycznie.

Jurorka przebywająca obecnie na urlopie udzieliła krótkiego wywiadu portalowi "JastrząbPost", w którym skomentowała atak na swoją osobę.

"Jestem zaskoczona, bo oni dość dawno się rozwiedli (...) Poza tym ja jestem szczęśliwa i on jest szczęśliwy, więc takie opowieści po latach chyba nie mają sensu i są niepotrzebne. Jeżeli ktoś jest szczęśliwym człowiekiem, to chyba nie wraca do tego, co było. Także Paulino, odpuść. Żyj swoim życiem. Też na pewno jesteś szczęśliwa" - powiedziała.

Iwona Pavlović dodała również, że ma bardzo poprawne relacje z byłym mężem i oboje bardzo się szanują.

Zobacz też:

Ostre opinie "Czarnej Mamby", łzy na parkiecie i... znamy zwycięską parę! Kto zgarnął kryształową kulę?

Iwona Pavlović ma jeszcze WIĘKSZY dom! Ma już pomysł na jego ogrzanie?

"Wielka szkoda", "Ustawka". Już wiemy, kto zawalczy w finale "Tańca z gwiazdami"

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy