Reklama
Reklama

Pavlović pomyliła imię uczestnika "Tańca z gwiazdami". Ale to nie koniec wpadek!

Iwona Pavlović od pierwszej edycji „Tańca z gwiazdami” trwa w byciu nieustępliwą i wypomina każdy najmniejszy błąd gwiazdom pląsającym na parkiecie. Jej jednak też zdarza się popełniać błędy, jak to miało miejsce podczas czwartego odcinka „TzG”, kiedy to niepoprawnie wymówiła nazwisko Michała Mikołajczaka, a wcześniej zmieniła mu imię.

Michał Mikołajczak wypadł słabo w 4. odcinku "Tańca z gwiazdami"

Czwarty odcinek 13. edycji "Tańca z gwiazdami" już za nami. Z programu tym razem odpadła Agnieszka Litwin i jej partner taneczny Dominik Rudnicki-Sipajło. Para zaprezentowała się w ognistej sambie i choć nie byli najgorsi - zdobyli w sumie 27 punktów - to widzowie zdecydowali, że to właśnie oni opuszczą show.

Pod względem punktacji jurorów dużo gorzej wypadł Michał Mikołajczak i jego partnerka taneczna, Julia Suryś. Para zaprezentowała skocznego jive’a, który jednak nie spodobał się sędziom. Łącznie otrzymali tylko 21 punktów, jednak widzowie obronili ich pozycję i zostawili ich w programie.

Reklama

Ich taniec niezbyt spodobał się nie tylko profesjonalnym jurorom, ale także Andrzejowi Grabowskiemu i Piaskowi. Pierwszy, słynący zwykle z hojnych ocen, przyznał im tylko 6 punktów, drugi - 7.

Grabowski dodał od siebie także pouczenie na temat min. "Musisz na to zwrócić uwagę: masz dwie miny. Jedną masz "ooo", a potem przypominasz sobie, że masz się uśmiechać" - powiedział.

Piasek z kolei postanowił dać dobrą radę: "Kroniki towarzyskie są ostatnio bardzo ubogie, więc sięgnąłem do pana biografii i uważam, że powinien się pan bardziej rozluźnić, odpiąć wrotki..".

Iwona Pavlović zaliczyła wpadkę w "Tańcu z gwiazdami"

Słynąca z przyznawania surowych ocen i mówienia tego, co myśli Iwona Pavlović oceniła, że aktor tym razem zatańczył "mało rytmicznie i drewniano". Pokusiła się nawet o stwierdzenie, że była to "piękna tragedia".

Co ciekawe, zaliczyła przy tej ocenie aż dwie wpadki. Najpierw bowiem pomyliła imię i nazwała Michała Mikołajczaka Mikołajem. Jak można się domyślić, pomyłka wzięła się od nazwiska. Potem jednak przekręciła też samo nazwisko.

Kiedy prowadząca, Paulina Sykut-Jeżyna, spostrzegała pomyłkę Iwony, starała się jej dać do zrozumienia, aby się poprawiła.

Cóż, kto nie popełnia błędów?

Zobacz też:

Natalia Janoszek powiedziała o swojej chorobie. "Coraz więcej osób się z nią zmaga..."

Karolina Pisarek-Salla pod naporem krytyki. "Jakim cudem jest w programie?"

Przegapiłeś najnowszy odcinek "Dancing with theStars. Taniec z gwiazdami"? Nic straconego! Oglądaj na PolsatGo już TERAZ!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iwona Pavlović | Michał Mikołajczak | "Taniec z gwiazdami"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy