Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Paulina Krupińska jest surową matką? Wyjawiła swoje metody wychowawcze!

Paulina Krupińska (31 l.) i Sebastian Karpiel-Bułecka (42 l.) są rodzicami dwójki dzieci. Podczas ostatniego wywiadu modelka zdradziła, że wychowuje je samodzielnie i surową ręką.

Paulina Krupińska bardzo poważnie podchodzi do opieki nad dziećmi. Na każdym kroku strzeże ich prywatności, nie zabiera na imprezy branżowe i rzadko wypowiada się publiczne o nich. Chce uchronić pociechy przed destrukcyjnym światem show-biznesu. 

Reklama

Miss Polonia w młodości powtarzała swojej mamie, że na pewno będzie stosowała inne metody wychowawcze niż ona. Irytowały ją wszelkie zakazy. Uważała wtedy, że jest ograniczana. Zmieniła zdanie, gdy urodziła córeczkę. 

"Jak człowiek zderza się z rzeczywistością, to chce dla dziecka najlepiej. Kiedy stajemy się rodzicami, jesteśmy odpowiedzialni do końca życia. Każdego dnia, mimo wielkiej miłości, towarzyszy nam lęk i strach. Pewne metody przejęłam i z nich korzystam" - mówi nam, podkreślając, że samodzielne wychowanie maluchów jest dla niej priorytetem.

"Staram się spędzać z nimi jak najwięcej czasu. Nie korzystam z niani, ponieważ po to zdecydowałam się z moim mężem na ten krok, aby samodzielnie się zajmować dziećmi. Staram się wychowywać ich surową ręką. Mimo wszystko chcę, aby one były moimi najlepszymi przyjaciółmi i żeby uważały mnie za przyjaciela" - dodaje.

Paulina pytana, czym jest dla niej "surowe wychowanie", zaznacza, że nie ma na myśli bicia dzieci, tylko jasno określone zasady panujące w domu. Jeśli dziecko postąpi błędnie, czeka je drobna kara oraz krótka rozmowa. Co ciekawe, Sebastian pozwala dzieciom na więcej niż żona.

Całą rozmowę możecie zobaczyć poniżej: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Paulina Krupińska | Sebastian Karpiel-Bułecka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje