Reklama

Reklama

Reklama

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka zdecydują się na drugie dziecko?

Paulina Krupińska (28 l.) i Kamila Szczawińska (31 l.) przyjaźnią się od 7 lat. Dla Pauliny Kamila jest wzorem mamy. Bardzo chętnie słucha jej rad. Czy także tej?

Słoneczny, ciepły dzień w Warszawie. Paulina Krupińska wybrała się na spacer z córeczką, 9-miesięczną Antosią i swoją przyjaciółką Kamilą Szczawińską. Potem po ukochaną i dziecko przyjechał Sebastian Karpiel-Bułecka (39 l.). Wziął maleństwo z rąk Kamili, podrzucał do góry i patrzył, jak dziewczynka się cieszy. Kamila i Paulina są blisko związane.

- Zaprzyjaźniłyśmy się, jak zaszłam w ciążę. Paulina przechodziła ze mną wszystkie etapy, teraz ja jestem z nią, pomagamy sobie - mówi Szczawińska. 

Kamila jest mamą Juliana i Kaliny. Jej dzieci chodzą już do przedszkola. Kiedyś, po latach pracy w modelingu nabawiła się nerwicy. Marzyła o rodzinie, stabilizacji. Dlatego w pewnym momencie przerwała karierę, wyszła za mąż, urodziła dzieci. Julek miał zaledwie 9 miesięcy, gdy znów zaszła w ciążę. 

Reklama

Dziś na drugie dziecko namawia Paulinę. Uważa, że macierzyństwo jest wspaniałe, a dwoje dzieci lepiej się wychowuje. Czy ukochana Karpiela-Bułecki posłucha rad przyjaciółki? 

Wiele razy mówiła, że Kamila jest dla niej wzorem. Podziwia to, jak świetnie sobie radzi. 

- Wszystko da się zorganizować. Ona pracuje, wychowuje dzieci, jest cudowną matką, więc się da. Dobrze mieć takie wzorce - mówi Miss Polonia.

Chętnie spędzają razem czas. Paulina jest częstym gościem w podwarszawskim domu Kamili. Uwielbia patrzeć, jak Antosia bawi się razem z Julkiem i Kaliną. Już zaprosiła przyjaciółkę z dziećmi na wakacje do Kościeliska do domu Karpiela-Bułecki.

Dobry Tydzień
Dowiedz się więcej na temat: Kamila Szczawińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy